Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Behavior Interactive Açık Dünya Bulmaca Oyunu Project S'i Duyurdu

 
 
Yayıncı Behavior Interactive ve geliştirici Lunarch Studios, PC (Steam) için açık dünya çok oyunculu bulmaca oyunu Project S'i (oyunun başlığı geçici) duyurdu. Oyun, 2023 yılında çıkış yapacak.
 
Burası antik harikalar ve doğal güzellikler diyarı... Burası bilgelik arayışı içinde yaşayan herkesi birbirine bağlar. Antik harikalara ulaşmak için karşınıza çözmeniz gereken türlü türlü bulmacala çıkar. Burada ihtiyacınız olan tek silahın merak duygusu olduğunu unutmayın. Project S, nefes kesici bir açık dünya çok oyunculu oyun deneyimini sunmayı hedefliyor.  
 
Çeşitli tekli veya çok oyunculu oyun modlarında çevrenizdeki dünyayı keşfedin. Başkalarıyla birlikte yolculuk ederken maceracı kimliğinizi ortaya çıkarın veya tek oyunculu modda bulmaca çözmenin tadını çıkarın.   
 
Steam sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu açık dünya macera aksiyon rol yapma Project S PC
Şimdiye Kadarki En Büyük Call of Duty League Etkinliği "2022 Hafta Sonu Şampiyonası" Başlıyor! Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim Çıkış Yaptı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)