Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Şimdiye Kadarki En Büyük Call of Duty League Etkinliği "2022 Hafta Sonu Şampiyonası" Başlıyor!

 
 
Bugüne kadarki en rekabetçi sezonlardan birinin ardından takımlar, bugüne kadarki en büyük Call of Duty Ligi (CDL) etkinliğinde birincilik için savaşmaya hazırlar. 7 Ağustos'a kadar gerçekleşecek 2022 Şampiyonası en yetenekli takımlar ve lig takipçileri için büyük heyecan uyandırıyor. Son karşılaşmalardan önce CDL, bu sezonun en iyi sekiz takımının da etkinliğin zirvesinde yer aldığını ve birincilik için çekişmenin doruklarda olduğunu paylaştı.
 
Oyuncular, en iyi iki All-Star takımlarını oluşturmak için oylama yaptılar. Oylama sonucunda en iyi iki SMG ve en iyi iki AR oyuncusunu ilk takımda, üçüncü ve dördüncü en yüksek oyu olan SMG ve AR oyuncuları ise İkinci Takıma yer alacak. Oylama sonucunda belirlenen takımlar 4 Ağustos günü maçlardan önce açılanacak. Oyuncular ayrıca sezonun en değerli oyuncusu ve yılın çaylağı için de oylama yaptılar ve bu isimler de 5 Ağustos Cuma günü maçlardan önce açıklanacak.
 
Sekiz All-Star oyuncusunun her biri 5 bin dolar ödül ve All-Star hatırası olan özel ceketi alacak. Yılın en değerli oyuncusu ve yılın çaylağı oyuncular ise 5 bin dolar para ödülü ve özel kupanın sahibi olacaklar.
 
Hafta sonu şampiyonasının etkinlik programını aşağıdaki linkten bulabilir ve tüm maçları ve özel etkinlikleri Youtube kanalı üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.
 
 
Hayranlar ayrıca maçlar için bilet aldıklarında ya da etkinlikleri canlı izlerken Modern Warfare II oyununun Açık Beta erken erişimi gibi özel hediyeler kazanabilirler. Hafta sonu şampiyonasına ve ödüllere dahil detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. 
 
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
Call of Duty League
Scar of the Doll'un Yenilenmiş Versiyonu 18 Ağustos'ta Japonya'ya Geliyor Behavior Interactive Açık Dünya Bulmaca Oyunu Project S'i Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)