Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

AMD FSR, Bir Mod Sayesinde Artık GTA V'de

 
 
NarutoUA1337 adlı bir mod geliştiricisi, AMD'nin en son teknolojisi FSR'yi Grand Theft Auto V'e başarıyla uyguladı. Mod yapımcısı, AMD FSR'yi oyuna dahil ettiği bir karşılaştırma videosu  yayınladı.
 
AMD FSR, özellikle uzaktaki nesnelere keskin bir görüntü vererek daha net bir görünüm kazandırıyor. Farkı görebilmeniz için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz.
 
 
 
FSR uygulandıktan sonra oyunun kare hızında herhangi yükselme görülmedi. Ancak buradaki temel nokta, FSR'nin oyunun teknolojisinden daha iyi görüntü kalitesi üretip üretmediğini görmek.
 
AMD FSR'nin kaynak kodunu henüz halka açmadığından, mod yapımcısı bu işi yapabilmek için başka bir oyundan önceden derlenmiş gölgelendiriciler kullanmak zorunda kaldı ki bu da oldukça akıllıca bir yaklaşım. Bu moda ulaşmak için buraya tıklayın.
 
Karşılaştırma videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Altchar Grand Theft Auto V Action Rockstar PS3 Xbox 360 PC GTA 5 ps4 xbox one
NBA 2K Temmuz Ayı Mobil Kodları Apex Legends Yeni Arena Haritası Sızdırıldı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

1.7.2021 15:59:58

0
quote:

Orjinalden alıntı: keremec Açık kaynak olduğu için AAA oyunlar bu teknolojiyi kendilerine göre modifye edip dinamik çözünürlükte çalışacak şekilde oyuna ekleyebilirse cok güzel olur. Görünüşe göre uygulaması çok kolay bir teknoloji. Nvidia zorla partnerlerine rtx, dlss koy ama fsr koyma diye baskı yapmazsa her oyun destekler bu teknolojiyi.
Baskı yapsa bile pc de modla çözeriz o işi hocam kolay o, ha gönül ister her AAA değil AA oyun bile desteklesin, FSR, DLSS el ele tutuşup maviliklere süzülsün :) isteyen istediğini oyununda açıp kapatsın da.. İşte, bu dandik düzende o iş zor.

Guest-4A681DC35

1.7.2021 14:36:29

0
gta 5'e birçok özellik geldi.

keremec

1.7.2021 13:01:12

+4
Açık kaynak olduğu için AAA oyunlar bu teknolojiyi kendilerine göre modifye edip dinamik çözünürlükte çalışacak şekilde oyuna ekleyebilirse cok güzel olur. Görünüşe göre uygulaması çok kolay bir teknoloji. Nvidia zorla partnerlerine rtx, dlss koy ama fsr koyma diye baskı yapmazsa her oyun destekler bu teknolojiyi.

BSC Misafiri

1.7.2021 12:12:58

0
Yapmışta haaa.. Vay be.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Grand Theft Auto V ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
714 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız