Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Worms Rumble

Worms Rumble; heyecanlı, gerçek zamanlı, arena tabanlı 32 oyunculuk platformlar arası çarpışmaların yer aldığı, daha önce hiç oynamadığın bir Worms oyunu. Ölüm Maçı ve ölüme bir Kutsal El Bombası kadar yakın olduğun Son Kalan Solucan modlarında gümbürtüye hazırlan!
 
Omurgasız rakiplerinin canını yakmak için Bazuka, Pompalı Tüfek ve Koyun Atar gibi hayranların en sevdiği silahları ve cephaneliğe eklenen yeni silahları kullan. Solucanını özelleştir, mücadelelere ve sezonluk etkinliklere katıl ve Laboratuvarda yeni oynama şekillerini deneyimle. Worms yeniden keşfedildi.  
 
İlk Gerçek Zamanlı Worms!
Worms Rumble'da tur tabanlı savaş yok. Her tur GERÇEK ZAMANLI! Düşmanların seni atış yağmuruna tutuyorsa sen de onlara karşılık ver!
32 Oyunculuk Platformlar Arası Çok Oyunculu Mod
Konsolda ve PC'de çevrimiçi gümbürtüye hazırlan. Ölüm Maçı ve Son Kalan Solucan tekli ve ekipli battle royale modları, oyunun çıkışıyla birlikte mevcut olacak!
 
Yeni Şekillerde Oynanabilen Klasik Silahlar
Yeni ve hayranların en sevdiği silahları kuşan!
Etkinlikler, Mücadeleler ve "Laboratuvar"
Ek DP ve ödüller için sezonluk etkinliklere, günlük mücadelelere ve topluluk iş birliklerine katıl ve Laboratuvarda yeni mekanikleri ve silahları deneyimle. Laboratuvar, topluluk olarak SİZLERİN hangi içeriklerin kalıp hangilerinin gittiğine karar verdiğin test etme tesisimizdir.
 
Oyuncu Özelleştirmeleri
Silah görünümlerini, kıyafetleri, aksesuarları ve ifadeleri satın almak için DP ve oyun parası kazan! Savaş alanında kendi tarzını oluşturmak için farklı kombinasyonlar dene.

Worms Rumble Team17 PS5 PS4 PC
HABERLER
Townscaper SINoALICE
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Worms Rumble 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Worms Rumble
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız