Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Vainglory

Vainglory, DOTA 2 ve League of Legends gibi aynı tarzdaki oyunları Android işletim sistemlerine dönüştürmeyi deneyen dokunmatik cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir MOBA. Oyun kurgusu herkesin zaten alışkın olduğu bir oyundur: 30 dakika süren üçe üç savaş.
 
Vainglory'nin ilk oyuncuları oynamaya başladıklarında bu oyunun yenilendiğini fark edecekler. Android için benzer oyunların aksine, bu oyun iyi bir şekilde ortaya konulmuştur. Sadece kontrol sistemi dokunmatik ekrana mükemmel şekilde uyarlanmakla kalmaz aynı zamanda da grafikleri muhteşemdir ve detayları da inanılmazdır.
 
Vainglory'de dört farklı gruba ait 12 farklı karakter bulursunuz. Her zaman olduğu gibi, her bir karakterin ilki ücretsizdir, ancak görünümünüzü biraz değiştirmek için ek karakterler de satın almanız gerekecektir. Ve yine her zaman olduğu gibi, her bir karakterin bir dizi becerisi, silahı, saldırısı ve oyun stili vardır.
 
Vainglory'de en yenilikçi nesnelerden biri seviyelerinin hareketli gelmesi. Blizzard MOBA Heroes of the Storm'da olduğu gibi oyuncular farklı şekillerde seviyelerle etkileşime girebilirler. Bu da gireceğiniz yarışlara 20 dakikadan daha fazla sürmeyecek eğlence kazandırır.

moba strateji
Legend of Ace Ace of Arenas
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Vainglory 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Vainglory
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız