Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sonic The Hedgehog 2 Classic

Sonic The Hedgehog 2 Classic, 1992'de Genesis'te çıkan klasik SEGA oyununun akıllı bir uyarlamasıdır. Bu sürüm, Android'de ücretsiz olarak klasik SEGA oyunlarını yeniden yayınlayan resmi bir girişim olan SEGA Forever tarafından yayımlandı.
 
Bu sürüm özeldir, çünkü orijinal oyunda pek çok değişikliği içerir. Bunların arasında: görüntü bozulmadan 16: 9'da oynama kabiliyeti; ve oynanabilir karakterler olarak hem Knuckles hem de Tails'in eklenmesi. Sonic & Knuckles'a dahil olmalarına rağmen bu karakterler orijinal kartuşta yer almıyorlar.
 
Bunun dışında, seviyeler ve grafikler orijinaliyle aynıdır. Chaos Emeralds'ı toplamak ve kötü Dr Eggman'ı (her zaman kalplerimizde Robotnik olmasına rağmen) yenmek için Sonic 2'nin onbir dünyasına geri dönün.
 
İndirmek ücretsiz, ancak menülerde ve seviyeler arasında birkaç reklam vardır. Çok dikkat dağıtıcı değil, aynı zamanda oyun içi satın alma ile reklamlardan da kurtulabilirsiniz. Bu, akıllı telefonunuzun konforunda video oyunu tarihinin en ikonik oyunlarından birini oynamak için mükemmel bir fırsattır.

platform aksiyon macera
HABERLER
Shining Force Classics Sonic the Hedgehog
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Sonic The Hedgehog 2 Classic 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Sonic The Hedgehog 2 Classic
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız