Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Orwell's Animal Farm

Tüm hayvanların eşit olduğu fakat bazı hayvanların öbürlerinden daha eşit olduğu macera oyunu Orwell's Animal Farm, sistem eleştirisi içeren yergi türünün başyapıtlarından biri olarak kabul edilen Hayvan Çiftliği romanını deneyimleme imkanı sunacak.
 
Oyuncuyu alegorik bir devrimin merkezine yerleştirecek oyunda hangi hayvanların isteklerini yerine getireceğinizi, hangilerini görmezden geleceğinizi veya ikinci plana atacağınızı seçerek çiftliğin kaderini belirleyecek kritik olaylara etki edeceksiniz. Kaynaklarınızı dengelemek için stratejiler geliştirecek, çiftliği savunacak ve hayvan nüfusunu mutlu tutmaya çalışacaksınız.
 
Oyunun anlatımını Assassin's Creed: Origins'te Bayek'i oynayan Abubakar Salim üstleniyor. Yönetmen ise daha önce Everybody’s Gone To The Rapture, Alien: Isolation, The Witcher 2 ve The Witcher 3 gibi projelerde görev almış Kate Saxon.

Orwell's Animal Farm Nerial George Orwell Hayvan Çiftliği macera oyunu
HABERLER
Fallen Knight Hypnospace Outlaw
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Orwell's Animal Farm 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Orwell's Animal Farm
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız