Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hyrule Warriors: Age of Calamity

The Legend of Zelda: Breath of the Wild'daki olaylardan bir asır önce, Great Calamity meydana geldi. Hyrule, krallığı sonsuza dek değiştiren kötü bir güç tarafından harap oldu ve karanlığa gömüldü. The Legend of Zelda: Breath of the Wild'da Great Calamity'e değinilirken, hayranlar bu felaket olaydan önce olanları hiç deneyimlememişti… şimdiye kadar.

20 Kasım'da Nintendo Switch için özel olarak piyasaya sürülecek Hyrule Warriors: Age of Calamity'de oyuncular, Hyrule yok edilmeden önce unutulmaz yerlerinde destansı savaşlara katılacak ve Great Calamity gerçekleşmeden önceki zamana taşınacaklar. Oyunda, Link ve Zelda gibi The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan tanınan yüzlerin yanı sıra Hyrule Warriors serisinde ilk kez oynanabilecek olan dört Şampiyon gibi diğer tanınmış karakterler bulunuyor.

Hyrule Warriors: Age of Calamity, Hyrule Warriors ve Fire Emblem Warriors hayranlarının aşina olacağı aksiyon dolu bir oynanışa sahiptir. Kombolar gerçekleştirmeye ve üst düzey özel yeteneklere odaklanan oyun, hızlı tempolu ve stratejiktir, The Legend of Zelda: Breath of the Wild ile doğrudan bağlantılı yoğun, kesintisiz bir aksiyon oyunu arayan oyuncular için mükemmeldir. Ek olarak oyun, Great Calamity olaylarını, ilişkilerini ve dramatik anlarını büyüleyici ayrıntılarla anlatan derinlemesine bir hikaye sunuyor.

Hyrule Warriors: Age of Calamity The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan bol miktarda ilham alıyor. The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan Link ve Zelda gibi birçok karakter oynanabilir. Oyuncular sadece Hyrule'u savunmak için düşman sürülerini yok etmekle kalmayacak; ayrıca çevredeki bulmacaları çözecek, silahların ve becerilerin kilidini açacak, toplanan malzemelerle zanaat yapacak, eşya almak için mağazaları ziyaret edecek ve hayranların The Legend of Zelda: Breath of the Wild'dan tanıyacağı Sheikah Slate'in gücünü kullanacaklar.

Hyrule Warriors: Age of Calamity Zelda legend of zelda link switch oyun ne zaman çıkış tarihi
HABERLER
RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition Witch It
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Hyrule Warriors: Age of Calamity 0 / 10 0 oy