Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dungeon Hunter Champions

En büyük ücretsiz çevrimiçi aksiyon RPG oyununda binlerce oyuncuya katıl. Strateji oluşturup Arena'da savaş ve şampiyon dolu bir takım yarat, ejderha gibi canavar türlerini alt ettiğin epik bir maceraya atıl, gerçek zamanlı 5v5 PvP savaşlarda düşmanlarla çatış ve mobil MOBA ortamını efsanevi bir kahraman takımıyla deneyimle. Dungeon Hunter Champions'a hoş geldin.
 
Topluluğa katılıp dünyanın dört bir yanından oyuncularla tanış. Arkadaşlarının en iyi şampiyonlarıyla MOBA için takım oluştur ve kendi şampiyonlarını onlarla paylaş.
 
Bir Lonca oluşturarak ya da var olan bir loncaya katılarak güçlü bonuslar kazan.
 
Gerçek zamanlı 5v5 PvP savaşlarda ve takım odaklı MOBA oyunlarda kendini ispatla. Şan ve şöhret için skor tablosunda sıralamanı yükselt. En iyi ödülleri kapmak istiyorsan PvP'de ezmediğin rakip ve düşman kalmasın.
 
Kendine has oyun tarzı ve becerileri olan eşsiz şampiyonları çokluevrenin her bir köşesinden çağır. Her bir şampiyon tam bir kahraman olana kadar onları güçlendirip yücelt ve espor havası estiren 5v5 veya Arena modunda savaş.
 
Farklı elementten şampiyon karıştırıp eşleştirerek yeni ve ölümcül bir takım oluştur, çevrimiçi MOBA oyunlarda efsanevi savaşlara katıl.
 
Acımasız Boğa Şeytan Kral ve hırçın Yaşlı Suna gibi muazzam düşmanlarla mücadele et. Her patronun özel yıkıcı becerilerine karşı koymak için strateji yarat. Ejderha gibi güçlü canavar türlerini alt ederek kahraman arena şampiyonların için ücretsiz efsanevi teçhizat edin.

ryo aksiyon macera
Idle Mechanics Manager Dungeon Hunter 4
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Dungeon Hunter Champions 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Dungeon Hunter Champions
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız