Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Castle Wreck!

Castle Wreck, bir ortaçağ topu kullanarak kaleleri yok etmenin size bağlı olduğu bir 3D arcade oyunudur. Ancak, oyundaki kalelerin her birini yok etmek için sınırlı sayıda atışınız olacak, bu nedenle tek bir kaleyi bile kaçırmamanız önemlidir.
 
Topunuzu hedef almak nispeten basittir. Önce atış açısını ayarlamak için ekrana dokunursunuz ve ardından atış yönünü ayarlamak için bir kez daha dokunursunuz. Bu şekilde, sadece iki dokunuşla gülle kaleye vuracak.
 
Castle Wreck'in en iyi ve en eğlenceli yönlerinden biri gerçekçi fizik sistemidir. Kalenizdeki tuğlaların her birinin dış dünyadaki gibi davrandığını izleyin. Ayrıca, her kalenin derinliklerinde, onlara vurduğunuzda patlayacak birkaç dinamit fişeği vardır.
 
Castle Wreck, doğrudan ve eğlenceli bir oynanışa sahip bir arcade oyunudur. Grafikleri iyi ve fizik sistemi mükemmel. Ayrıca, bu oyun, her seferinde bir patlama olmak üzere yok edeceğiniz çok sayıda farklı kaleyle birlikte gelir.

aksiyon strateji
Catch And Shoot Mine Rescue
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Castle Wreck! 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Castle Wreck!
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız