Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bug Academy

Bug Academy, şirin ve ufak tefek böceklerden oluşan bir sürüyü kontrol ederken, onlara bir dizi dersler ve egzersizler boyunca yol gösterdiğiniz çılgın bir aksiyon oyunudur. Buzdolabı teslimatı yaparken duvarları yıkıp geçin, acı sos ve sinekleri kullanarak uzaya roketler fırlatın ya da elektrikli bir süpürge ile hayaletler yakalayın. Bir Bug Academy mezunu olmak için, tüm dersleri bitirin ve final sınavından başarıyla geçin!
 
30'dan Fazla Ders
 
buzdolabı teslimatı
inek otlatma
kule inşa etme
madenlerde çalışma
hayalet yakalama
elmas hırsızlığı
roket fırlatma
resim yapma
yangınla mücadele
pizza teslimatı
özel askeri operasyonlar
ve daha fazlası...
 
4 Farklı Böcek Türü
 
Sinekler. Boyut olarak küçüktürler, ama sayıları fazladır. Büyük gözleri ve küçük burunları vardır. Beraber çalışarak neredeyse her şeyi tutabilirler.
 
Ateş Böcekleri. Popoları sayesinde gökkuşağının tüm renkleriyle parıldayarak en karanlık yerleri bile aydınlatabilirler. Bu özellikleri onları madenler, perili evler ve hatta uzay istasyonları gibi karanlık yerlerde çalışmak için mükemmel birer aday haline getirir.
 
Sivrisinekler. Herhangi bir sıvıyı emip sonra da tükürebilen, uçan küçük birer balon gibidirler. Emdikleri sıvının türüne göre değişik şeyler meydana gelebilir. Su ile yangınları söndürebilirler, boya ile resimler yapabilirler ve acı sos ile bolca itiş gücü kazanırlar.
 
Arılar. Pek sevgili Kraliçeleri önderliğinde hareket ederler. Sadıklardır, çalışkanlardır ve Kraliçe ne emrederse anında yerine getirirler - balonları patlatırlar, ciddi şekilde korunan bir binaya sızarlar ve hatta elmasları uzay hırsızı ineklerden korurlar!
 
Çılgın Mizah
 
Hiç sineklerin bir buzdolabını 4. kata çıkardığını gördünüz mü? Veya içi acı sosla dolu sivrisineklerin bir roketi uzaya fırlattığını? Ya da müzikle dans eden bir arı sürüsüne rastladınız mı? Bizim başımıza geldi ve gülmekten altımıza kaçırdık!Bir sürü çılgın senaryo, tonlarca beklenmedik olay ve bolca miktarda neşe dolu kaos.
 
Renkli Ve Canlı Grafikler
 
Uçacağınız her yer özenle hazırlanmış küçük diyoramalardır. İçlerinde kibritten kaldıraçlar, kilden yapılma ağaçlar, yünden yapılma otlar ve kartondan duvarlar var!
 
Muhteşem Müzikler
 
Ondan fazla farklı şarkı, minik enstrümanlarıyla böcek öğrencilerimiz tarafından bizzat icra edildi. Tanıtım filmindeki müziği dinlemeniz yeterli!
 
Meydan Okumalar
 
Her derste 3 yıldıza kadar yıldız toplayın. Özel başarılar kazanın ve dünya sıralamalarında diğer oyuncularla rekabet edin. Bug Academy'nin en iyi mezunu unvanını kazanmak için savaşın!
 
Şapkalar
 
Her dersteki başarınıza göre yıldızlar toplayın. Bu yıldızları özel şapkalar edinmek ve böceklerinizi özelleştirmek için kullanın.

Bug Academy Ultimate Games Igrek Games bir böcek sürüsünü kontrol ettiğiniz çılgın aksiyo
HABERLER
Dragon Ball FighterZ Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Bug Academy 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Bug Academy
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız