Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

ArmA 3

 
   Gerçekçilikte sınır tanımayan savaş simulasyonu ArmA serisinde yeni perde açılıyor. Bohemia tarafından onaylanan ArmA 3, 2012'ye göz kırpıyor.
 
     Gerçek hayatta da var olan bir Akdeniz adasında geçecek olan oyun, realistik coğrafik verilerden yararlanarak oluşturuluyor. Tek kişilik oyuncu modunda, yalnız bir avcının komutan olma yolundaki zorlu mücadelesini kontrol edeceğimiz belirtilirken, bu zorlu askerlik kariyerimizde bir çok hava, kara ve deniz aracını da kullanabileceğiz.
 
     Oyun ayrıca size kendi üniformanızı seçmenizi, envanter ve silahlarınızı geliştirmenizi sağlarken, PhysX teknolojisinin nimetlerinden de faydalanacak. Hem co-op hem de karşılıklı multiplayer seçenekleriyle gelecek olan oyun dedicated sunucu desteğiyle hem Windows hem de Linux için yolda!
 
    Görev editörünün de oyunda bulunacağı verilen bilgiler arasında yer alıyor. Orjinal Operation Flashpoint'in yapımcısı olan Bohemia Interactive, Codemasters ArmA'dan vazgeçince bu seriye gözlerini dikmişti.
 

ArmA 3 505 Gamestreet Bohemia simulasyon savaş simulasyonu pc
VİDEOLAR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (14 / 131) Tümünü Gör »
HABERLER
Gotham City Impostors Chucky: Video Game
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
ArmA 3 Gökhan Yılmaz 1 / 10 oy
KÜNYE
ArmA 3
+ TAKİBE
AL
40 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
3
OY
5
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız