Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

İlk Fire Emblem Oyunu Nintendo Switch'e Geliyor

 
1990 yılında sadece Japonya'da Famicom çıkan ilk Fire Emblem oyunu Switch'e ve ilk defa Batıya geliyor.

Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light, 4 Aralık'ta $5.99 fiyattan Switch için çıkış yapacak ve 31 Mart 2021'e kadar satışta kalacak. Nintendo eShop'ta ön siparişler başladı.

Switch kullanıcıları bu klasik sıra tabanlı taktiksel rol yapma oyununu geliştirilmiş özelliklerle birlikte deneyim etme fırsatına sahip olacak.
 
Avrupa'daki oyuncular Marth'a ilk olarak Super Smash Bros. serisinde bir savaşçı olarak tanıtılmışken, bu cesur prensin hikayesi aslında Japonya'nın Fire Emblem serisindeki ilk oyunu Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light ile başlıyor. Oyunun Nintendo Switch için yeni sürümü, ilk İngilizce yerelleştirmesini içeriyor ve yeni nesil oyuncular için taktik RPG klasiğini hayata geçiriyor. Bu sürüm ayrıca, taktikçilerin zorluğa kendi hızlarında yaklaşmalarına olanak tanıyan geri sarma, hızlı ileri sarma ve kaydetme durumları gibi özellikler de içerecek.

Marth'ın tehlikeli yolculuğu boyunca oyuncular, her savaş alanı çatışmasının gidişatını değiştirebilecek benzersiz özelliklere sahip düzinelerce karakter arasından dikkatlice seçim yaparak ordularını çeşitli stratejiler uygulamak için şekillendirebilirler. Marth, Archanea Krallığı'na barışı sağlamak için yaptığı destansı seferde kutsal Falchion kılıcını ve mistik Ateş Amblemini elde edebilecek mi? 
 
Nintendo ayrıca serinin 30. yıl dönümü şerefine Fire Emblem 30th Anniversary Edition'ı duyurdu. Seçili perakendecilerde $49.99 fiyattan satışa sunulacak ve Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light dijital indirme kodu, koruyucu kılıf ile replika NES Game Pak, sanat kitabı, replika oyun kutusu, kullanım kitapçığı, harita, mini Nintendo Power retro koleksiyon ve koleksiyoncu kutusu içerecek. 
 
Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light Nintendo Switch
Ghostbusters: Afterlife Filmi 3 Ay Ertelendi Ghostrunner 2021'de PS5 ve Xbox Series'e Geliyor

rambocuk

23.10.2020 00:12:59

0
hayret nasıl 60 dolar değil
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız