Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light

Avrupa'daki oyuncular Marth'a ilk olarak Super Smash Bros. serisinde bir savaşçı olarak tanıtılmışken, bu cesur prensin hikayesi aslında Japonya'nın Fire Emblem serisindeki ilk oyunu Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light ile başlıyor. Oyunun Nintendo Switch için yeni sürümü, ilk İngilizce yerelleştirmesini içeriyor ve yeni nesil oyuncular için taktik RPG klasiğini hayata geçiriyor. Bu sürüm ayrıca, taktikçilerin zorluğa kendi hızlarında yaklaşmalarına olanak tanıyan geri sarma, hızlı ileri sarma ve kaydetme durumları gibi özellikler de içerecek.
 
Marth'ın tehlikeli yolculuğu boyunca oyuncular, her savaş alanı çatışmasının gidişatını değiştirebilecek benzersiz özelliklere sahip düzinelerce karakter arasından dikkatlice seçim yaparak ordularını çeşitli stratejiler uygulamak için şekillendirebilirler. Marth, Archanea Krallığı'na barışı sağlamak için yaptığı destansı seferde kutsal Falchion kılıcını ve mistik Ateş Amblemini elde edebilecek mi?

Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light Nintendo Switch
HABERLER
Narco Tycoon Arkham Horror: Mother's Embrace
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Fire Emblem: Shadow Dragon & the Blade of Light
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız