Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yu-Gi-Oh! Master Duel'da Yepyeni içerikler Sizleri Bekliyor!

 
 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün itibarıyla popüler dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL için yeni içeriklerin geldiğini duyurdu. Bugünkü güncellemeyle “The Newborn Dragon” Seçim Paketi, “The Tribe of the Abyssal Waters” Solo Mod Kapısı ve bir dizi yeni Aksesuar oyuna ekleniyor.
 
“Yeni Doğan Ejder” (“The Newborn Dragon”) ile Düellocular yeni Ejderha kartlarını kullanabilir ve zafere doğru kanat çırpabilirler. Buna Mirrorjade the Iceblade Dragon ve Blue-Eyes Jet Dragon gibi güçlü kartlar da dahil. Ayrıca tüyler ürpertici yeni Selection Pack'te “Rokket”, “Odd-Eyes”, “Ghostrick” ve “Vampire” arketipleri için yeni destek kartları da var.
 
 
 
"The Tribe of the Abyssal Waters"da ise Düellocular, esrarengiz "Mermail" insanlarının kökenlerini keşfedebilirler. İnanılmaz yetenekli bu savaşçı kabile denizin altında yaşıyor ve kendilerine bir sığınak arayışına giriyorlar. Zorlu Solo Mod Kapısında, Düellocular Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG) arketipinin ardındaki hikâyenin daha fazlasını öğrenebilecekler.
 
Seçim Paketi ve Solo Mod Kapısının yanı sıra bugünün güncellemesi yeni Aksesuarlar da içeriyor. Bunlar arasında yeni bir "Kılıç Ruhu" (“Swordsoul”) Simgesi ve Düello Alanının yanı sıra IŞIK ve KOYU Kart Kılıfları da bulunmakta. İster ışıl ışıl parıldayın ya da kendinizi bir gizeme kaptırmak isteyin, bugünkü güncellemede herkes için bir şeyler var.
 
 
 
Yu-Gi-Oh! MASTERDUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU'nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000'den fazla kart**, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.
 
Tüm dünyada 30 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! TCG'nin en kapsamlı dijital versiyonu olmayı sürdürüyor. Bu eğlenceli deneyim, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android'de ücretsiz.
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
kart strateji
Sunday Gold 13 Ekim'e Ertelendi State of Play Etkinliği Bugün Gece Yarısı Gerçekleştirilecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Yu-Gi-Oh! Master Duel ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız