Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yu-Gi-Oh! Master Duel, 50 Milyon indirmeye Ulaştı

5 
 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL'in çıkışından sadece dokuz ay sonra dünya çapında 50 milyon indirmeyi aştığını duyurdu.
 
 
KONAMI, bu önemli gelişmeyi kutlamak için "50 Milyon İndirme Takdir Kampanyası" kapsamında tüm Düelloculara 1000 bonus Mücevher hediye ediyor. Düellocular, Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL kartlarını yerleştirebilecekleri çok özel bir kart koruyucu olan Five-Headed Dragon Koruyucusunun yanı sıra 1000 Mücevher bonusunu almak için şimdi oyuna giriş yapabilirler.
 
 
 
Bugünden itibaren yeni bir Gizli Paket de oyundaki yerini alıyor. "Alba Abyss", Fallen of Albaz'a dayalı kartları ve güçlü ejderhaları ortaya çıkaran Fusion Summoning efektlerine sahip. "Alba Abyss", Alba-Lenatus the Abyss Dragon, Albaz the Ashen ve Branded Banishment gibi Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL'de ilk kez görülecek kartları da içermekte.
 
Daha fazla bilgi için oyun içindeki duyuruyu inceleyebilir ya da şu adresi ziyaret edebilirsiniz: https://www.konami.com/yugioh/masterduel
 
Yu-Gi-Oh! MASTERDUEL, sevilen Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU'nun (TCG) dijital versiyonudur. 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000'den fazla kart, tek oyunculu Solo Mod, çevrimiçi Düellolar, etkinlikler ve çok daha fazlası bu oyunda sizlerle.
 
Tüm dünyada 30 milyondan fazla indirilen Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, Yu-Gi-Oh! TCG'nin en kapsamlı dijital versiyonu olmayı sürdürüyor. Bu eğlenceli deneyim, PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam, Nintendo Switch, iOS ve Android'de ücretsiz.
 
basın bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
kart strateji
Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion için Çıkış Fragmanı Yayınlandı Aralık Ayının PlayStation Plus Essential Oyunları Sızdırıldı

arnavut_efe

1.12.2022 09:13:14

0
keşke gwent : witcher card game oyunuda konsollara gelse..
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Yu-Gi-Oh! Master Duel ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız