Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Yu-Gi-Oh! Master Duel Mobil Platformlara Geldi

 
 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ın geçtiğimiz hafta gerçekleşen çıkışının ardında 4 milyon indirmeye ulaştığını ve oyunun bugün itibarıyla ülkemizde konsollar ve masaüstü bilgisayarların yanında iOS ve Android platformlarına da çıktığını duyurdu!
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL 19 Ocak'ta 150'den fazla ülke ve bölgede konsollar ve masaüstü bilgisayarlar için çıkışını gerçekleştirdi ve o günden bu yana dünya çapında 4 milyon indirmeye ulaşmayı başardı. Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL şimdi oynaması ücretsiz ve çapraz platform destekli Yu-Gi-Oh! Düellolarını ülkemizde iOS ve Android platformlarına da getiriyor.
 
 
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU’nu (TCG) tamamen dijital olarak sunarken, oyunun yirmi yılı aşkın geçmişini kapsayan 10.000'den fazla* kart da sizleri bekliyor. Mükemmel grafikler, heyecan verici animasyonlar ve çok özel seslerle oyun müzikleri içeren oyunda, Yu-Gi-Oh! TCG/OCG’yi temel alan kartlarınızı toplayın, Destenizi oluşturun ve dünyanın dört bir yanındaki Düelloculara muhteşem grafiklerle meydan okuyun. Oyunun tek oyunculu solo modunda ise rakiplerinize kafa tutmanın yanı sıra kartların ardındaki hikayeleri keşfetmeye hazır olun. Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ın bazı özellikleri şöyle:
 
- Yu-Gi-Oh! OCG/TCG Master kuralları
- Yeni oyuncuların Yu-Gi-Oh'yu nasıl oynayacaklarını öğrenmelerine yardımcı olacak Eğitim ve - Düello Stratejisi modları!
- Deste Türlerine dayalı, kartların çok özel hikayelerini anlatan kampanyalar
- Cross platform oynanış – hangi sistemde olursanız olun, arkadaşlarınız ve rakiplerinizle çevrimiçi oynayabilme
- Platformlar arası veri kaydetme – oyununuza başka bir platformda kaldığınız yerden devam edebilme
- Oyun boyunca 10.000'den fazla kartın* ve diğer ödüllerin kilidini açabilme
- Kart oluşturma – işinize yaramayan kartları kırıp yenilerini üretme
- Deneyiminizi refakatçiler, kart koruyucular, oyun matları ve daha fazlasıyla özelleştirebilme
- Devasa bir kart veri tabanına dayanan, kapsamlı Deste oluşturma özellikleri ve kaynakları
 
 
 
KONAMI, Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ufarklı bölgelerde aşamalı olarak yayınlayacaklarını belirtiyor. Türkiye oyunun mobile geldiği ilk ülkeler arasında! Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL çok yakında dünyanın her yerinde oynanabilir olacak. Daha fazla bilgi için: https://konami.com/yugioh/masterduel/eu/en/news/2
 
Yu-Gi-Oh! MASTER DUELYu-Gi-Oh! MASTER DUEL an itibarıyla PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch, Steam, iOS ve Android' üzerinden oynanabilir**. 
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
kart strateji
Epic Games, Polonya'da Yeni Bir Stüdyo Açıyor The Elder Scrolls Online: High Isle Genişlemesi Oyunculara Yeni Fırsatlar Sunacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Yu-Gi-Oh! Master Duel ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız