Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 Switch Versiyonunun Sinyali Verildi

Tony Hawk's Pro Skater 1 ve 2'nin yenilenmiş sürümlerini içeren Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, Switch'e gelecek gibi görünüyor.
 
Tony Hawk twitter hesabı, Crash Bandicoot 4: It's About Time'ın yeni platformlara geleceğini duyduğunu ve bundan dolayı biraz kıskançlık hissettiğini belirtti ve Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2'yi ek platformlara getirmek için Crash Bandicoot ekibinden yardım istedi. Altına Nintendo Amerika tweet cevap atarak Crash'i bu konuda teşvik etti.
 
Crash Bandicoot 4: It's About Time Switch'in yanı sıra PlayStation 5, Xbox Series ve PC'ye de geliyor. Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 PC'de zaten mevcut ancak PlayStation 5 ile Xbox Series için yeni nesil sürüm de yolda olabilir. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak nintendoeverything Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Black Ops Cold War Multiplayer ve Zombi Modu 25 Şubat - 4 Mart Tarihleri Arasında Oynaması Ücretsiz Football Manager 2021 Ara Transfer Güncellemesi Yayınlandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız