Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Vanishing of Ethan Carter 15 Ağustos'ta Nintendo Switch'e Geliyor

 
Geliştirici The Astronauts, The Vanishing of Ethan Carter'ın 15 Ağustos'ta Nintendo Switch için çıkış yapacağını duyurdu.

Birinci şahıs hikaye odaklı gizem oyunu ilk olarak Eylül 2014'te PC için ardından Temmuz 2015'te PlayStation 4 için ve Ocak 2018'de Xbox One için çıktı.
 
Oyunun tanıtım yazısı ve fragmanı:
 

The Vanishing of Ethan Carter, keşif ve araştırmaya odaklı, hikâyeye dayalı bir oyun.

Oyunda Ethan Carter'dan huzur bozucu bir mektup alan doğa üstü olaylara yatkın dedektif Paul Prospero'yu oynayacaksın. Ethan'ın tehlikede olduğunu anlayan Paul, Ethan'ın Red Creek Vadisi'ndeki evine varıyor ve işlerin umduğundan daha da kötü olduğunu görüyor. Ethan, vahşice bir cinayetin üzerine ortadan kayboluyor ve Paul, bunun araştırmaya değecek tek cinayet olayı olmayabileceğini düşünüyor.

Yirminci yüzyılın başlarındaki ölüm hikâyeleri ve garip kurgulardan ilham alınarak hazırlanan The Vanishing of Ethan Carter, oyunlardaki sürükleyici hikâye anlatımını önemli derecede geliştirmeyi hedefliyor. Özel bir dedektif ve zihinsel zorluklar içeren The Vanishing of Ethan Carter'ın odak noktası; atmosfer, ruh hali ve karakterlerin temel insanlık duygusu.

Yine de keşifler, senin yardımın olmadan kendi başlarına meydana gelmeyecek. Paul'un ölülerle konuşma yeteneğiyle birlikte kendi gözlem güçlerini kullanarak ceset yığınlarının, Red Creek Vadisi'ndeki karanlık gücün köklerinin ve kayıp bir çocuğun kaderinin ardındaki sırrı çözeceksin.

Ana Özellikler

- Fotorealistik ortamların çizilmesini mümkün kılan fotorgrametri teknolojisinin kullanımıyla ve Unreal Engine 4 ile yaratılan güzel ama bir o kadar da meşum Red Creek Vadisi'ni keşfedeceksin.
- Ethan'ın kayboluşunun ardındaki gerçeği ve ailesine ne olduğunu bulabilmek için ölülerle konuşacak ve nasıl öldüklerini öğreneceksin.
- Raymond Chandler, Algernon Blackwood, Stefan Grabinski ve H. P. Lovecraft gibi yazarlardan ilham alınarak hazırlanmış, tek yönlü olmayan, özel dedektiflik ve korku kurgusu unsurlarını birleştiren bir hikâye.
- Soruşturmanı istediğin şekilde ve istediğin hızda yap. Oyunda birkaç korkutucu bölüm olsa da koltuğundan zıplamayacaksın. Korkudan çok gerilim ağırlıklı bir oyun.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Nintendo Everything Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Doraemon Story of Seasons 11 Ekim'de Nintendo Switch ve PC için Çıkacak Overwatch'ın Yeni Güncellemesi Role Queue Sistemini ve Sigma Karakterini Getiriyor

mehmetalpertr

13.8.2019 22:23:04

0
çok güzel bir oyun ( walking simulator ).. tavsiye ederim.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız