Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Church in the Darkness 2 Ağustos'ta PS4, Xbox One, Switch ve PC için Çıkacak

 
Yayıncı Fellow Traveller ve geliştirici Paranoid Productions, üstten görünümlü aksiyon macera oyunu The Church in the Darkness'ın 2 Ağustos'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.
 
Oyun Xbox Store (45,00 TL) ve Nintendo eShop ($19.99) üzerinde ön siparişe açıldı.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Yıl 1977. Yeğeniniz dini bir tarikata katıldı ve onlarla Özgürlük Kasabası'nı kurmak üzere Güney Amerika ormanlarına yol aldı. Topluluğun içine gizlice sızmak, gerçekte neler olup bittiğini öğrenmek ve yeğeninizi topluluktan koparmanın gerekli olup olmadığına karar vermek sizin elinizde.

Gizlice yerleşkeye girin ve içerideki insanları araştırın. Senaryo oyunu her oynadığınızda değişir ve her seferinde liderleri Rebecca ve Isaac'in ne kadar tehlikeli olduğuna karar vermeniz gerekir. Bu sosyalist bir ütopya mı yoksa baskıcı bir hapishane mi?

Özellikler

- Nasıl bir sona erişeceksiniz? Sizinle gelmeyi istese de istemese de, Alex'i onlardan koparabilecek misiniz? Tarikatın liderlerine karşı koyabilecek misiniz? Yoksa siz de tarikata mı katılacaksınız?
- Farklı oynayış stilleri deneyerek veya değişik tercihler yaparak her bir senaryonun tüm sonlarının kilidini açın.
- Birden çok oynama yolu: Fark edilmekten tamamen kaçınmak, muhafızları ve sivilleri ölümcül olmayan bir şekilde saf dışı bırakmak ya da yolunuza çıkan herkesi öldürmek.
- Özgürlük Kasabası'ndan karakterler ile görüşün ve ipuçları arayın. Kampın dört bir yanına dağılmış belgeler ve mektuplar, topluluğun gerçek doğasına işaret edecektir.


Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu The Church in the Darkness bağımsız aksiyon macera oyun şiddet gizlilik
Sekiro: Shadows Die Twice İçin Yalnızca Boss Dövüşlerini Oynayabileceğiniz Bir Mod Geliştirildi Fortnite 9.41 Yama Notları Yayınlandı: Doğum Günü Hediyeleri ve Daha Fazlası

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Church in the Darkness ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız