Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

The Banner Saga'nın PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Açıklandı


      Atmosferi ve hikayesiyle büyük beğeni toplayan The Banner Saga bildiğiniz gibi PlayStation 4 için duyurulmuştu. Oyunu konsollara getiren Versus Evil, The Banner Saga'nın PS4 çıkış tarihini oyuncularla paylaştı ve oyunu Xbox One için duyurdu.
 
      Belirtilene göre 12 Ocak'ta The Banner Saga, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularıyla buluşacak. Projeyi yürüten ekip oyunu PlayStation 4'ün kontrolcüsü üzerinden güzel bir şekilde oynanabilmesi için çaba sarf ettiklerini ve sonuç olarak oyunun Dualshock 4'te de PC'deki deneyimi sunduğunu söylüyor. 
 
       Son olarak firma The Banner Saga 2 hakkında bilgilerin yakında paylaşılacağını ve The Banner Saga'daki karakterlerimizi doğrudan ikinci oyuna aktarabileceğimizi açıklıyor.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak playstation.com the banner saga stoic taktiksel strateji rpg viking viking destanı pc xbox 360 playstation 3
Tomb Raider Yapımcısı Crystal Dynamics'in Patronu Firmadan Ayrıldı Sony PS4'e Uyarlanacak Oyunlar İçin Önerilerinizi Bekliyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
The Banner Saga ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız