Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Tekken X Street Fighter Süresiz Olarak Askıya Alındı

 
 
Tekken X Street Fighter 11 yıl önce 2010 San Diego Comic Con'da Capcom'un 2012'de çıkacak olan Street Fighter X Tekken oyunu ile birlikte duyurulmuştu. Ancak Tekken X Street Fighter hiçbir zaman piyasaya sürülmedi. Tekken serisinin lideri Katsuhiro Harada, oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu dönem dönem hayranlara duyuruyordu. 
 
Tüm gelişmeler ışığında askıya alınma konusuna dair resmi bir açıklama geldi. Harada's Bar adlı Talk Show'un son bölümünde Harada: “Oyunun gelişimi durdu. Yaklaşık yüzde 30'unu tamamlamıştık ” ifadelerini kullandı.
 
Harada son olarak: "Bunun üzerinde gerçekten çok çalışıyorduk. Keşke size modelleri falan gösterebilseydik. Çok güzel modellerimiz oldu. Hayranlara Chun-Li'yi gerçekten göstermek isterdim. Aslında size tüm karakterleri göstermek isterdim. Kendimize çok güveniyorduk” dedi.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt Tekken X Street Fighter Namco Bandai Tekken Street Fighter PS3 Xbox 360 Dövüş
Çocuklar için Final Fantasy IX Animasyonu Geliyor Bethesda'dan Wolfenstein'ın Geleceği Hakkında Endişelenmeyin Açıklaması
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Punisher155

22.6.2021 17:27:33

0
Bu oyunu gerçekten çok bekliyordum Tekken 7'ye Akuma çok güzel aktarılmıştı gerek hareketleri gerekse modellemesi çok yakışmıştı oyuna ama sadece fanlar fazla güçlü bulduğundan eleştirmişti tabi güç dengesi ayarlanabilir bir şekilde. SF 5 grafikleri ve önceki oyuna göre pek bir yenilik getirememesi yüzünden eleştirilmişti ki ben de bu sebepten o oyunu beğenmiyorum, seriyi çok sevsem de olmuyor işte sarmıyor bu hali ama Tekken X Street Fighter yeni bir soluk olacaktı, Akuma'nın hareketleri zaten Ryu, Ken benzeri haliyle önemli karakterlerin hareketlerinin eklenmesi hiç sıkıntı olmayacaktı. Zaten röportajın orjinalinde Harada tarafından Akuma'nın aslında TxSF geliştirme sürecinden aktarıldığı söyleniyor. Ancak Reddit'te Tekken'in yapımcısı Harada'nın yaptığı röportajda İngilizce çevirinin yanlış olduğunu söylüyor. 11 saat önce Twitter hesabından yazdı ve özür dileyerek projenin iptal değil beklemeye alındığını yineledi. Ben üzülmüştüm ama resmi Twitter hesabından bunu okuyunca sevindim er ya da geç bu oyun gelmeli bekleyeni çok. Meraklısına Harada'nın yeni açıklamasını aşağıya kopyaladım. - İlk olarak yaklaşık 21 dakika 25 saniyede " to(ima tomete masuyo)" diyor yani "Bekleme durumu" diyor. "duraklatma" ve Bu, daha önce bahsettiğimiz aynı kelimedir. Yani, "geliştirmenin %30'a kadarı devam ediyordu, ancak şimdi hala beklemede". Bu hala projenin durumu. Sonra 22. dakikada başlayan "Sanatçı İşbirliği"nden bahsediyoruz. Bu, TK x SF'nin geliştirilmesi sırasında ünlü bir sanatçıya bizim için belirli bir illüstrasyonu nasıl çizdirdiğimizin hikayesidir (TEKKEN'in ünlü sanatçılarla işbirliği içinde illüstrasyonları da var, bir şeyler var). bunun gibi). Bu illüstrasyon işbirliği hakkında Japonca "Okura-iri ni nattan dayo na" diyorum. Bazı nedenlerden dolayı, "Okura-iri" kelimesinin anlamı "Proje öldü", ancak "Okura-iri"nin asıl anlamı "rafa konmak" veya "depoya koymak"tır. Geliştirme dışında sanatçılar ve ortak çalışanlarla yapılan sözleşmeler, süre dahil olmak üzere hüküm ve koşullara tabidir, bu nedenle haklarına süresiz olarak sahip değiliz. Yani, bu şimdilik depoya konuldu. Tamamı için: "https://www.twitlonger.com/show/n_1sro0br"

BSC Misafiri

22.6.2021 14:03:01

+1
Kaç yıl oldu, şu an hiç zaman kaybı olmadan Tekken 5'i alıp SF karakterlerini alıp ekleyip Tekken Vs SF yapabilirler, Akuma zaten çok iyi Tekken 5'te, çok zorlanmazlar da...

BSC Misafiri

22.6.2021 12:42:30

+2
Bu da 10 yıldır çıkacaktı ha.. Neyse geçmiş ola, bekleyeni boldu diye biliyorum ve onlar adına üzücü.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Tekken X Street Fighter
+ TAKİBE
AL
13 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız