Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

TFT Özel Yayıncı Kapışması Bugün 21:00'da Başlıyor!

 
     League of Legends Türkiye'nin özel davetle düzenlediği "Taktik Savaşları Özel Yayıncı Kapışması" bugün saat 21:00'da Twitch TV'de başlıyor! League of Legends'ın yeni Taktik Savaşları (TFT) oyun modunda Twitch TV'nin, YouTube'un ve profesyonel elektronik spor arenasının en ünlü ve başarılı isimleri karşı karşıya gelecek.
 
 
 
     Riot Games Türkiye'nin düzenlediği ödüllü Taktik Savaşları Özel turnuvasında; Ferit "wTcN" Karakaya, Şükrü "Uthenera" Şentürk, Kemal Can "Kendine Müzisyen" Parlak, Berke "Thaldrin" Demir, Furkan "Immortoru" Tekeş, Levent "Levo" Balım, Tolgahan "Oyunbros" Türkmen, ve Mert "Stansfield" Tezgür mücadele edecek. 
 
     Taktik Savaşları Özel Yayıncı Kapışması, bugün saat 21.00’da başlayacak. Kapışmayı her yayıncı kendi kanalından canlı olarak yayınlayacak. Riot Games Türkiye, turnuvaya özel yayını izleyen takipçilere hediyeler hazırlamış durumda. "Minik Efsane" yumurtaları olarak adlandırılmış bu hediyeler, turnuva gerçekleştiği esnada izleyicilere dağıtılacak.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
league of legends riot games pc rts mmo
2019'un İkinci Çeyreğinde Tam 11.2 Milyar Mobil Oyun İndirildi Square Enix Final Fantasy VII Remake'i Diğer Platformlara Çıkarmayı Planlamıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız