Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Sword of the Necromancer 28 Ocak 2021'e Ertelendi

 
Yayıncı JanduSoft ve geliştirici Grimorio of Games, Aralık ayında çıkış yapması planlanan Sword of the Necromancer'ı 28 Ocak 2021'e erteledi.

Roguelike dungeon crawler aksiyon RPG oyunu 28 Ocak 2021'de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları daha sonra gelecek.
 
JanduSoft ve Grimorio of Games ertelemeyle ilgili olarak "Sword of the Necromancer'ı mümkün olduğunca çabuk bir şekilde sizlere sunmak istesek de oyunun vizyonumuzu karşılaması daha önemli. Ocak 2021'de çıkarmak oyun deneyimini daha da rafine bir hale getirmemize olanak sağlayacak ve ayrıca yeni nesil konsolların çıkış aralığındaki çılgınlıktan kaçınmış olacağız. Emin olun ki oyunun son hali beklemeye değecek." dedi.

Yeni geliştirici günlüğü oyunun sanat ve müzik kısımlarına odaklanıyor.

Bu haberin bağlantısı
URL
Sword of the Necromancer Roguelite Dugeon Crawler Zindan Keşif
Kingpin: Reloaded 2021'e Ertelendi CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 Standart PS4 ve Xbox One'da Şaşırtıcı Bir Şekilde İyi Çalışıyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Sword of the Necromancer
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız