Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Street Fighter 5 ve Street Fighter 6 Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

 
 
Geçtiğimiz günlerde Capcom tarafından geliştirilen dövüş aksiyon oyunu Street Fighter 6 çıkışını gerçekleştirdi. RE Engine tarafından geliştirilen SF6 şu anda PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için mevcut. Üst düzey bir deneyimi ve görselliği aktarmayı hedefleyen SF6, SF5'e göre çok daha gelişmiş bir içeriği aktarıyor.
 
SF5 ve SF6 karşılaştırma videosu yayınlandı
 
 
 
Serinin en yeni oyunu Street Fighter 6 elbette en iyi görselliği ve en iyi deneyimi sunmak istiyor. Serinin bir önceki oyununa göre daha gelişmiş grafikleri ve animasyonları bünyesinde barındıran SF6 için yayınlanan karşılaştırma videosunda ne gibi değişimlerin olduğunu daha açık bir şekilde görebiliyoruz.
 
YouTube üzerinde içerik üreticileri 'Cycu1' ve 'ElAnalistaDeBits' iki oyun için karşılaştırma videoları paylaştı. Videolarda Street Fighter 5 ve Street Fighter 6'nın 3B modelleri arasında doğrudan bir karşılaştırma görüyoruz. Görüldüğü üzere yeni oyunda büyük iyileştirmeler mevcut.
 
Street Fighter 6'da 5'e göre daha iyi aydınlatma, daha iyi modellemeler, daha iyi dövüşçü ciltleri, daha iyi gölgelendirmeler ve daha fazla geliştirme yer alıyor.
 
İlk karşılaştırma videosu
 
 
 
İkinci karşılaştırma videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Street Fighter 5 Street Fighter 6 karşılaştırma videosu
Capcom, Sırada Hangi Resident Evil Remake Sürümünü istediğinizi Soruyor Oyunlar Zamlanmaya Devam Ediyor: Alan Wake 2, Assassin's Creed Mirage ve Daha Fazlası!
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

KAKÁ

5.6.2023 14:50:52

0
Devrim yapıyorlar her oyunda ama normal çünkü 7 yılda 1 geliyor :)

BSC Misafiri

5.6.2023 11:36:19

0
Adamlar gerçekten de yeni jenerasyon dövüş oyununu yapmayı başardılar. Oynanış, görsellik, animasyonlar, yeni mekanikler ve casual oyuncu kitlesini bile başarılayan yapısıyla aldığı puanları sonuna kadar hak ediyor.

KristalTürk

4.6.2023 22:16:28

0
Devrim olmuş başarılı bu yazın dövüş oyunu sf sonra mk1 de sıra

Dhalsim

4.6.2023 18:55:54

+1
street fighter 2 için harcadığımız jetonların tadını hiçbir oyundan alamıyorum. :( :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Street Fighter 6
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız