Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Star Ocean: First Departure R PS4 ve Switch için Duyuruldu

 
Square Enix, Star Ocean: First Departure R'ı PlayStation 4 ve Nintendo Switch için duyurdu. Çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı fakat dünya genelinde çıkış yapacağı doğrulandı.
 
Star Ocean serisi 1996'da doğdu ve 2007'de ilk oyunun remake'i Star Ocean: First Departure PSP için çıkış yaptı. Star Ocean: First Departure R da 2007'de PSP'ye çıkan remake'in ek özellikler ile birlikte sunulacak yüksek çözünürlüklü bir remaster versiyonu olacak. Yani remake'in remaster'ı.
 
Star Ocean: First Departure, bir hastalığın tedavisini bulmaya çalışan üç arkadaşın başka bir galaktik güce karşı savaş içinde olan bir uzay federasyonu ile iletişime geçmesi ile başlıyor. Aksiyon rol yapma oyunu gerçek zamanlı savaş sistemini kullanıyor.
 
Logo ve Katsumi Enami tarafından çizilen Roddick Farrence, Millie Chliette ve Dorne Murtough karakter tasarımlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Star Ocean: First Departure R Square Enix Star Ocean PS4 Switch
Conan Unconquered PC Sistem Gereksinimleri Travis Strikes Again: No More Heroes PS4 ve PC'ye Geliyor

BSC Misafiri

27.5.2019 18:31:06

0
Switch te oynanır
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Star Ocean: First Departure R
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız