Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Star Ocean: First Departure R Çıkış Fragmanı

 
Square Enix, Star Ocean serisindeki ilk oyunun yenilenmiş versioynu Star Ocean: First Departure R'ın çıkış fragmanını yayınladı.

Oyun bugün itibarıyla PlayStation 4 ve Switch için çıktı. PlayStation Store'da 94,00 TL ve Nintendo eShop'ta $20.99 / £16.99 / €20.99 fiyattan satışta.

Oyunun tanıtım yazısı:


Uzay Tarihi: 346.

Henüz keşfedilmemiş bir güçten yepyeni bir nesil doğuyor.

Hikâyemiz, ilkel Roak gezegeninde filizleniyor. Roddick, bu gezegendeki sessiz sakin bir kasaba olan Kratus'ta yaşıyor.

Yaşadığı köyün Kratus'u korumakla yükümlü yerel 'Savunma Kuvvetleri'ne üye olan Roddick, komşu kasabada patlak veren gizemli bir salgının haberini alıyor. Bu salgının pençesine düşenler taş kesiliyor ama taşlaşmış halde yaşamaya devam ediyorlar.

Roddick, dostları Millie ve Dorne'u da yanına katarak komşu kasabaya doğru yola çıkıyor. Üçlü, bu hastalığın çaresi olduğunu öğrenince rotasını hastalığa şifa olduğu iddia edilen bitkinin büyüdüğü Metorx Dağı'na çeviriyor. Dağın tepesine vardıklarında ise ışık huzmeleri içinde beliren Ronyx J. Kenny ve Ilia Silvestri ile karşılaşıyorlar.

Ve işte Star Ocean'ın hikâyesi de böyle başlıyor...

 
Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Star Ocean: First Departure R Square Enix Star Ocean PS4 Switch
Borderlands 3 DLC'si "Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot'un İlk 13 Dakikası Yayınlandı MechWarrior 5 Mercenaries Çıkış Fragmanı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Star Ocean: First Departure R
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız