Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Splinter Cell'in Remake Sürümü Orijinaline Göre Daha Kolay Olacak

 
 
Tom Clancy's Splinter Cell, Prince of Persia, Assassin's Creed ve daha fazlasıyla tanınan oyun geliştiricisi ve yayıncısı Ubisoft, geçtiğimiz süreçte Splinter Cell'in 20. yıl dönümünü kutladı. Yıl dönümünü kutlamak için bir video yayınlandı ve burada remake sürüm hakkında birçok konsept çizim paylaşıldı. Henüz erken geliştirme aşamasında olan bu sürüm için ekstra yeni bilgiler de hayranlara sunuldu.
 
Splinter Cell remake'i herhangi bir düşmanı öldürmeden bitirebileceğiz
 
 
 
Yaratıcı yönetmen Chris Auty, Tom Clancy's Splinter Cell'in remake sürümü hakkında çeşitli ayrıntılar paylaştı. Bu kapsamda tüm oyunu herhangi bir düşmanı öldürmeden oynanabilir olmasını sağlamak istediğinden bahsetti. 
 
Auty ek olarak şunları söyledi: "Splinter Cell gizlilik temelli bir oyun. Gizlenme konusunda üst düzey bir iş çıkarmamız gerek. Burada oyuncuların gizlenme konusunda usta olma duygusunu hissetmeleri lazım. Biz de Remake ile bunu bir adım daha taşımak istiyoruz. Tüm oyunu baştan sona kadar tek bir öldürme yapmadan oynanabilir durumda sizlere sunma niyetindeyiz."
 
Öte yandan Auty, remake sürümde oyunculara daha fazla fırsat verileceğini, orijinaline göre daha katı bir kurallar silsilesinin olmayacağını ve bazı durumlarda oyuncuların elinden tutulacağını belirtti. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamingbolt Ubisoft Splinter Cell: HD Collection hd ps3 ubisoft montreal
Söylenti: Prince of Persia'nın (2008) Remake Sürümü Geliştirilme Aşamasında SAMURAI MAIDEN için Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

21.11.2022 15:55:58

0
İlk 4 oyunda da öldürülmesi gereken bir hedef yoksa bölümü kimseyi öldürmeden bitirebiliyordunuz.

BSC Misafiri

21.11.2022 14:13:35

0
ilk oyunlar düşünce olarak çok güzel olmalarına rağmen muhtemelen dönem şartları gereği oynanış alanı ve ai olarak yapay hissettiriyor. oyunu daha çok oyun gibi hissetmemize sebep olan bu milimetrik gerçek dışı yapay zeka davranışlarını çözecekse eğer, bu katı kuralların gevşetilmesi olumlu bir gelişme olarak sayılabilir. bu açıklamanın karşılığı oyunu çocuklarda oynayabilsin ise, o zaman diyecek birşey yok.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Splinter Cell: HD Collection
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız