Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Spacebase Startopia PS4, Xbox One, Switch ve PC için Duyuruldu

 
Yayıncı Kalypso Media ve geliştirici Realmforge Studios, Spacebase Startopia'yı PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurdu. 2020'de çıkacak.
 
Spacebase Startopia ekonomik simülasyon, imparatorluk kurma ve gerçek zamanlı strateji unsurlarını bir araya getiriyor. 10 görevden oluşan tek oyunculu senaryo modunda amacınız galaksiler arası bir uzay istasyonu oluşturmak ve ardından uzaylı ziyaretçilerinizin istek ve ihtiyaçları ile ilgilenmek, düzenli olarak kâr yapmaya çalışmak ve evrende bilinen en cazip ticaret ve turizm merkezi haline gelmek.
 
2001 yılında çıkış yapan ilk Startopia oyunu eski Bullfrog Productions çalışanlarının kurduğu Mucky Foot Productions tarafından geliştirilmişti ve hem oyunculardan hem de basından oldukça iyi eleştiriler almıştı.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Xboxachievements.com Spacebase Startopia Kalypso Media Realmforge Studios ekonomik simülasyon imparatorluk kurma ve gerçek zamanlı strateji
VF Şampiyonluk Ligi 2019 Yaz Mevsimi Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu! Cyberpunk Aksiyon Oyunu Ghostrunner PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Spacebase Startopia ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız