Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Söylenti: Sevilen Xbox Oyunu Switch Platformuna Geliyor

 
 
Microsoft tarafından kullanıcılara sunulan Xbox'a özel oyunlar sevilmeye ve oynanmaya devam ediyor. Açıklanan bilgilere ve söylentilere göre bu yıl içerisinde yeni bir Xbox oyununun Switch platformuna gelmesi planlanıyor.
 
Ortaya çıkan bilgilere göre oyun oyuncular tarafından bir hayli seviliyor 
 
 
 
Nate the Hate adlı bir podcast içeriğine göre sevilen bir Xbox oyunu 2024 yılı içerisinde diğer platformlara gelmeye hazırlanıyor. Diğer platformlardan kasıt elbette Xbox dışındaki PC, Switch veya diğer konsol sürümleri. Bu noktada hangi platforma çıkış yapacağı ne yazık ki resmi olarak bilinmiyor. Ancak Switch konsoluna gelmesi muhtemel.
 
Ortaya çıkan söylentilere ve Twitter üzerinden yayınlanan kullanıcı yorumlarına göre ritim odaklı aksiyon macera oyunu Hi-Fi Rush yıl içerisinde Switch konsoluna gelmeye hazırlanıyor. Elbette bu tamamen bir söylenti olarak karşımıza çıkıyor ve bunun şu anda durumu resmi olarak doğrulayamıyoruz. İlerleyen süreçte resmi olarak yeni açıklamalar bekliyoruz.
 
Podcast (1. saat 06. dakikadan başlıyor) 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle yazılım microsoft uygulama
Marvel’s Spider-Man 2 Modcular Tarafından PC'ye Port Ediliyor VALORANT Challengers 2024 Türkiye: Birlik Ligi 20 Ocak'ta Başlıyor!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Microsoft
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız