Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Silent Hill 3'ün Lakeside Eğlence Parkı Unreal Engine 5'e Aktarıldı

 
 
Korku ve gerilim temalı bir yapıyı içeren Silent Hill 3 için yeni içerikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise YouTube platformu üzerinde bir içerik üreticisi olan Da_Drood – Digital Art adlı kullanıcı oyunda yer alan Lakeside Eğlence Parkı'nı Unreal Engine 5 oyun motoruna taşıyor.
 
Eski oyunlar Unreal Engine 5'e taşınmaya devam ediyor
 
 
 
Yaklaşık 4 dakikalık görüntülerle beraber bizleri karşılayan içerik herhangi bir oynanış unsuru içermiyor. Sadece ortamın nasıl göründüğüne dair çeşitli fikirler elde edebiliyoruz. Klasik bir Silent Hill oyununun Unreal Engine 5 oyun motorunda nasıl görüneceği aslında bu içeriklerle beraber ortaya çıkıyor.
 
Açıklanan detaylara göre bu konsept projenin tamamlanması yaklaşık olarak 4 hafta sürdü. İçerik üreticisinin aktardığına göre videoda yer alan her bir unsur 3 boyutlu bir şekilde yeniden oluşturuldu ve hayranların ilgisini çekecek bir yapıyla bizlere sunulduğunu söyleyebiliriz. İçeriğin ne yazık ki orijinal vs. yeni sürüm karşılaştırma görüntüleri bulunmuyor.
 
Son olarak bu projenin herhangi bir indirme bağlantısı ne yazık ki bulunmuyor. Sadece konsept görüntülerden ibaret diyebiliriz.
 
İşte görüntüler 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Silent Hill 3
GOG Platformunda Yeni Bir Oyun Daha Ücretsiz Oldu The Sims 5'in Oyun Haritası Sızdırıldı!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oyun Haberleri (2024)
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız