Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Salt and Sacrifice'ın PC Sürümü Epic Games Store'a Özel Olacak

 
 
Ska Studios ve Devoured Studios, Salt and Sacrifice'ı PC, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 2022'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürecek. PC sürümü yalnızca Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak. Oyun, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca ve Portekizce dil seçeneklerini destekleyecek.
 
Bir zamanlar huzur içinde olan bir krallık, dizginlenmemiş kaosun acımasız tecessüsleri olan ve yavaş yavaş krallığa sızan Büyücü dalgalarıyla kaosa sürüklenir. Ayıplanmaya mahkûm bir kuvvet olan Mimlenmiş Engizisyoncular (Marked Inquisitors), bir kez daha Büyünün varoluşsal tehdidine karşı durmak için seferber olur. Saklı kalmış bir sır, kadim bir imparatorluğu tamamen yıkımın eşiğine götürme tehlikesi arz ediyor. 
 
Mimlenmiş bir Engizisyoncu (Marked Inquisitor) olarak, diyarda dolaşan Büyücüleri takip ederek, avlayarak ve yok ederek batı sınırında yolculuk edeceksin.
 
Engizisyona bağlı olabilirsin ama yapacağın seçimler senin elinde. 
 
Epic Games Store sayfası
 
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu macera hikaye aksiyon soulslike 2D pc ps5 ps4
Crystar, 2022 Baharında Batıda Switch Konsollarına Geliyor Elden Ring 25 Şubat 2022'ye Ertelendi

Hudson51

18.10.2021 20:43:08

0
Taş çatlasa 1 sene özel olur. Açıkçası bu haber hiç iyi olmadı. İlk oyun çok iyi bir souls klonuydu ve ikinci oyunda ilk oyunda kadar iyi ve çeşitli olacak gibi.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Salt and Sacrifice
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız