Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resident Evil 2 Remake Denuvo Olmadan Daha Hızlı Çalışıyor

 
Capcom, geçtiğimiz günlerde Resident Evil 2 remake'in Denuvo anti-tamper teknolojisini yanlışlıkla kaldırdı ve YouTube kanalı ‘NeonGaming’ oyunun Denuvo koruması olan ve olmayan sürümlerini karşılaştırdı.

İlk olarak, NeonGaming kullandığı PC'nin özellikleri şu şekilde: AMD Radeon RX 570 ekran kartı, AMD FX 8350 4Ghz işlemci ve 16 GB bellek.

NeonGaming'in karşılaştırmasına göre, Resident Evil 2 remake'in Denuvo'suz sürümü 4 - 12 FPS daha hızlı çalışıyor ve ayrıca Denuvo'suz sürüm daha hızlı yükleme sürelerine sahip.

Saniye kare oranı ve yükleme süreleri genellikle Denuvo'suz versiyonlarda daha hızlı oluyor, geliştiriciler Denuvo'nun performansa olumsuz bir etkisinin olmadığını söylese dahi. Capcom'un bir diğer oyunu Devil May Cry 5'in Denuvo'suz daha iyi performans sağladığı ortaya çıkmıştı.

Denuvo'lu ve Denuvo'suz sürümlerin karşılaştırıldığı ekran görüntülerine ve karşılaştırma videosunu aşağıdan göz atabilirsiniz.  
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak DSO Gaming Resident Evil 2 Resident Evil 2 Remake Remake Capcom R&D Division 1 PC PS4 Xbox One korku Raccoon City Yoshiaki Hirabayashi
IEM Sydney 2019'da Finalin Adı: Liquid - fnatic Origin Access'e 12 Star Wars Oyunu Eklendi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Gamermn

9.5.2019 01:28:01

0
Son zamanlarda diger yapimcilarina örnek verilecek bir oyun.ozelliklede metro exodus rezaletine

BSC Misafiri

6.5.2019 20:27:47

0
quote:

Orjinalden alıntı: rambocuk En iyi çözüm sanırım sürekli bağlantı istemek mk 11 kırılamıyor ve baya uzun sürecek gibi çünkü sürekli bağlantı istiyor
Haftaya kırılır hocam ne uzun sürmesi..

BSC Misafiri

6.5.2019 15:09:50

0
DMC 5'e karşılık Residen Evil 2 çok fazla işlemci gücü kullanıyor.Belki son patch ile düzelmiştir.

rambocuk

6.5.2019 13:32:54

0
En iyi çözüm sanırım sürekli bağlantı istemek mk 11 kırılamıyor ve baya uzun sürecek gibi çünkü sürekli bağlantı istiyor

Metal-Gear

6.5.2019 10:32:57

0
Capcom'un denuvo gibi çok bariz bir ek yazılımı yanlışlıkla kaldırması nasıl mümkün olur anlamıyorum.

BSC Misafiri

6.5.2019 06:34:30

0
Kırılmadan 1 hafta dayansın diye şu çileyi çekip, üstüne para verip rezil olma bu oluyor işte.. Sanırım bu saatten sonra denuvo koruması olan oyunları tıpkı erken erişim oyunları gibi es geçeceğim..

kataaay

5.5.2019 22:59:38

0
Denuvo koruması yaklaşık bir hafta içinde kırılıyor çoğu oyunda. İlk başta olmasını anlıyorum zira firmaların çoğu satışların büyük çoğunluğunu ilk haftalarda yapıyor. Ancak ilerleyen zamanlarda denuvo koruması oyun kırıldıktan sonra kaldırılmalı. Bazı oyunlarda performansa ciddi anlamda olumsuz etkisi oluyor. Buna yaptıkları yatırımı özellikle çokoyuncu tabanlı oyunlarda anti-hile sistemlerine yatırmalılar(misal ea fifa'da parayı anti-hileye yatırsa çok daha yararlı olur)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Resident Evil 2: Remake
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız