Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Redout: Space Assault Apple Arcade için Çıktı

 
Eylül 2016'da çıkan fütüristik yarış oyunu Redout'un spin-off oyunu Redout: Space Assault, Apple'ın yeni oyun abonelik servisi Apple Arcade için çıkışını gerçekleştirdi.
 
Geliştirici 34BigThings tarafından belirtilene göre, Redout: Space Assault bir süreliğine Apple Arcade'e özel olacak. Daha sonra Windows PC'ye gelecek.
 
Redout: Space Assault şu anda Apple Arcade için iOS13, iPadOS ve tvOS üzerinde ulaşılabilir durumda. macOS Catalina için 13 Ekim'de çıkacak.
 
Oyunun tanıtım yazısı:
 

Redout: Space Assault ile Kolonizasyon sırasında bir Super Orbital Recon Fighter uçağını süreceksin: şimşek hızında, adrenalin fırtınası yaşatan tek ve çok oyunculu uzay çarpışmalarında zekanı, manevra kabiliyetini, gücünü ve klasını konuşturarak rakiplerini yen.
 
TAKTİKSEL ÜSTÜNLÜK
Her pilot, savaşın gidişatına etki etme potansiyeline sahiptir. Savaş uçağını daha geniş Korvetlere indir ve bunların kontrolünü ele geçir: alt sistemlerini nasıl geliştireceğine ve onaracağına karar ver ve savaş alanında yönlendir. Düşmanın ikmal yollarını kesmek için kargo gemilerine topyekûn saldıracak mısın, yoksa önce kendi mallarını mı koruyacaksın? Korvetinin gövdesini düşman ana gemisinin savunma taretlerine karşı riske mi atacaksın, yoksa son darbe için yanaşmadan önce savaş gemilerinin bunları yok etmelerini sabırla bekleyecek misin? Asi hava savaşı kahramanı, mükemmel tamirci, Kargo eşlikçisi, cesur Ana Gemi bomba uzmanı, azimli Korvet dehası mı olacaksın? Seçim senin.

HAVA SAVAŞI
En sevdiğin savaş uçağının kokpitine gir, ekipmanını stratejik olarak seç ve silahlarını ateşle. Devasa Korvetlere saldır, Kargo gemilerine eşlik et, çarpışma dronlarından kurtul, 1'e 1 uzay kapışmalarına gir, devasa ana gemilerin içine sızıp onları içeriden yok et. Redout'un Adrenalin Bombası Kalite Timsali oyun anlayışıyla çevikliğini başka, daha da zorlayıcı bir macerada test etme zamanı geldi. 
 
ÇOK OYUNCULU DOĞDU, HİKAYE MODU EKLENDİ
Tek oyunculu bir Senaryo ile bu karanlık çağda insanlığın ne tür zorluklar yaşadığını görebilecek, basit bir askerden Güneş Sistemi içindeki en iyi savaş uçağı pilotuna dönüşümü yaşayacaksın. Ama “Redout: Space Assault” aslında çok oyunculu bir deneyimdir. O nedenle, daha fazla silah çeşidini ve renkler, üniformalar, şeritler gibi kozmetik eşyaları açmak için mücadeleye katıl ve rekabette öne geç.
 
REDOUT UZAY YARIŞINI YAŞA
MS 2395. İnsanlık var olduğundan bu yana en vahim, korkutucu ve zorlu görevle karşı karşıya: Dünya'dan kaçmak. Güneş Sistemi'nin dış bölgelerine yüzlerce uydu, dron ve yaşam başlatma robotları gönderildi. Geçtiğimiz 150 yıl içinde çok yoğun olarak araştırmalar yapıldı. Cesur bilim insanları ve koloni sakinleri insanlık için yeni bir yuva kurmak amacıyla, şartların elverişli olmadığı yeni dünyalara doğru çoğu zaman dönüşü olmayan yolculuklara çıktılar. Şu anda ise Ay'dan Mars'a kadar uzay boşluğunun her noktasında yankılanan radyo mesajlarında bereketli yeşil toprakların, nehirlerin ve kaynak bolluğunun hikayeleri anlatılıyor. İnsanlığın kaosun eşiğine gelmesiyle eşi benzeri görülmemiş bir çatışmanın içinde kalan biri olarak, ölümcül düzeyde disiplinli olan Koloni Filosu'nun tarafını mı seçeceksin, yoksa kendi başlarının çaresine bakıp yıldızlar arasında özgürlük arayışında olan acımasız asi çetelerine mi katılacaksın? 


iOS oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamasutra Redout: Space Assault simülasyon aksiyon basit eğlence oyun
Yeni Oyunda Batman'i Kevin Conroy Seslendirmeyecek Surviving the Aftermath PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Redout: Space Assault
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız