Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

RPG Penny Blood: Hellbound PC için Duyuruldu

 
 
YUKIKAZE, STUDIO WILDROSE ve Natsume Atari, yakında çıkacak olan RPG Penny Blood'ın dünyasında geçen roguelike bir yan oyunu olan Penny Blood: Hellbound'u duyurdu.
 
Şubat 2024'te Steam üzerinden PC için erken erişim olarak çıkacak ve ardından yaz ayında tam sürüm olarak çıkacak. Yaklaşık 10 saatlik oynanış içeren kapalı beta sürümü, 14 Aralık'ta Backerkit aracılığıyla Penny Blood destekçileri için piyasaya sürülecek.
 
Karanlık Japon RPG dehası Matsuzo Machida tarafından tasarlanan, Natsume Atari'de sektörün duayenleri tarafından geliştirilen, Miyako Kato'nun sanat eserlerini içeren ve Yoshitaka Hirota ile Noriyuki Iwadare'nin yepyeni müzikleriyle oyuncular, bu oyunun ön bölümünde karamsarlığın tadını çıkarabilecek.
 
Penny Blood dünyasında Matthew ve yoldaşlarının zorlu rakipleri olan Hellhounders olarak oynuyorsunuz. Zorluklarla dolu bir yan hikayede ilerleyin ve Mictlan hapishanesinden kurtulmak için savaşmaya çalışırken bu anarşist grubunun geçmişini ortaya çıkarın. 
 
Tanıtım Videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu RPG Penny Blood: Hellbound PC YUKIKAZE STUDIO WILDROSE Natsume Atari
Devam Oyunu Frostpunk 2 için Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Tchia Steam Platformuna Geliyor: İşte Çıkış Tarihi

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız