Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Overwatch 2 Haritası Dinamik Havaya Sahip Olacak

 
 
Overwatch 2 haritaları, oyun için yeni bir teknik blogda vurgulandığı gibi, günün dinamik zamanlarını ve hava durumunu içerecek.
 
Overwatch 2'nin yeni özelliğinden daha önce bahsedilmişti.. Ancak bu sistemin nasıl çalışacağı konusunda ayrıntılı bilgi verilmedi. Bu durum Overwatch web sitesindeki yeni bir teknik blog sayesinde değişti. Blog, dinamik hava konusunda çeşitli ayrıntıları hayranlara sunuyor. Ayrıca harita değişiklikleriyle ilgili bazı ilginç detayları da açığa çıkarıyor.
 
Bu yeni sisteme 'Environmental States' adı verildi ve bu sistem Overwatch'daki haritaların statik ayarlardan kurtulmasına izin verecek. Aydınlatma sanatçısı Fabien Christin, blog yazısında bu özellik hakkında şunları söylüyor: “Overwatch 2 için bir yerin hissini tamamen değiştirecek ilginç yeni ruh halleri yaratmak istedik. Numbani'ye seyahat ettiğinizi ve fütüristik şehrin sıcak bir Afrika gün batımında aydınlandığını gördüğünüzü hayal edin." 
 
Overwatch 2, bu yeni sistemin uygulanacağı kapsamlı bir PvE moduna sahip olacak. Bununla birlikte, bu hava etkilerinin rekabetçi çok oyunculuya kadar uzanıp uzanmayacağından söz edilmiyor. Ancak oyuncular rastgele zorlu hava koşullarıyla uğraşmak zorunda kalırsa, bir maçın rekabetçi bütünlüğünü etkileyebileceğinden dolayı bu durum pek olası görünmüyor. 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gamesradar Overwatch 2 Overwatch 2 Blizzard Entertainment Blizzard PvP PvE PS4 Xbox One Switch PC
Roblox Para Cezası ile Karşı Karşıya EA, Battlefield 2042 için Battle Royale Modu Düşünmüyor

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Overwatch 2 ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız