Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Oninaki'nin Yeni Fragmanı Zaav Karakterine Odaklanıyor

 
Square Enix'in yapımcılığını yaptığı Oninaki adlı oyundan bilgiler ve videolar gelmeye devam ediyor. Bu sefer ki videoda ise maceralarımız sırasında bize eşlik edecek olan Daemon'lardan biri olan Zaav karakterini görüyoruz.
 
“Güçlü adalet duygusu ve cüretkar dürüstlüğü olan bir Daemon. Ölümde bile; Zaav'ın ??yaşarken hissettiği kargaşa, içinde belirgin bir şekilde görülmektedir. Hala nefret dolu acı ve derin pişmanlıkların hatıralarını saklıyor. Zaav yıpranmaya başladığında mızrak kullanabilir. Ayrıca karadan veya gökten saldırabilmesi için zıplayıp havadan saldırabilir.” 
 
Geçtiğimiz günlerde demosu yayınlanan Oninaki 22 Ağustos 2019'da PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC kullanıcıları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun demosunu ise şu anda Steam'den PS Store'dan ve Nintendo eShop'tan edinip deneyebilirsiniz. Bahsi geçen videoyu ise aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak twinfinite Oninaki Steam PSN Tokyo RPG Factory RPG
Call of Duty: Modern Warfare'da Battle Royale Modu Olabilir Cyberpunk 2077'nin Kitabı The World of Cyberpunk Geliyor!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Oninaki
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız