Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Ödül Kazanan Ritimli Aksiyon Oyunu Hi-Fi RUSH, 19 Mart'ta PlayStation 5'e Geliyor

 
 
19 Mart'ta Bethesda Softworks ve Tango Gameworks, ses getiren Hi-Fi RUSH oyununu PlayStation 5 konsolları için çıkaracak. 50'den fazla "2023'ün En İyileri" listesinde yer alan ve çıkışında 20'den fazla tam puan alan Hi-Fi RUSH, her şeyin müziğin ritmiyle beraber hareket ettiği renkli bir dünyada geçen abartılı ritimli aksiyon oyunudur. PlayStation oyuncuları ritimle savaşmayı,BPM RUSH! ve Power Up! Tower Up!'ı içeren Arcade Mücadelesi! Güncellemesi! dahil tüm oyun içeriğine ulaşmayı dört gözle bekleyebilir!
 
 
 
Hi-Fi RUSH'ta her şey ritme senkronize olur. Dövüş sekansları müziğin ritmiyle mükemmel bir şekilde uyum sağlar; böylece oynanış sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda son derece tatmin edici olur. Oyuncunun hareketlerine sıradan ritim oyunlarındaki gibi müzik yön vermez. Aksine oyuncular eksiksiz bir aksiyon oyununun özgürlüğüne sahiptirler. Ancak eylemleri ritme uydurmak oyuncunun saldırılarını müzikle beraber güçlendirir.

Hi-Fi RUSH, kötücül robot şirketi yanlışlıkla eski bir müzikçaları kalbine takınca "kusurlu" olarak damgalanan, en büyük hayali rock yıldızı olmak olan Chai'ı ele alır. Peşinden üst düzey şirket yöneticilerinden oluşan bir ekip ve ekibin robot ordusu gelirken Chai her telden müttefikten oluşan bir ekibin ve ritmik dövüşün yardımıyla kendisini savunup şirketin gaddar patronlarını alt ederek kaçmak zorunda.

Nine Inch Nails ve The Black Keys gibi ünlü rock gruplarından lisanslı şarkılar içerenHi-Fi RUSH, 19 Mart'ta PlayStation 5 için çıkacak, şu anda ise Xbox Series X|S ve PC için Xbox Game Pass'te. Ayrıca Microsoft Store, Steam ve Epic Games Store'da da mevcut. Ayrıntılar için lütfen Bethesda.net adresini ziyaret edin: https://bethesda.net/en/article/4EFSSM7yky5YtXxLybpv9k/hi-fi-rush-comes-to-playstation-5-on-march-19
 
basın bülteni 

Bu haberin bağlantısı
URL
ritim pc
Sea of Thieves'in PS5 Çıkış Tarihi Açıklandı Helldivers 2 Neden Bu Kadar Sevildi?
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

24.2.2024 12:47:14

0
quote:

Orjinalden alıntı: Curtius PS5 fanboyları şaşkın.
Niye ki Xbox Fan bolarının şaşkın olması gerekmez mi ? PS5 Fan boyları God of war ragnarok, Spider man 2 , demon souls vs. der. Bu oyun Xbox'da ya PS5'e geliyor xbox fan boyları şakın olmalı. Nintendo Fanboyları da teleşata acaba bizim oyunlar da gelir mi diye. Bırakın hangi oyun hangi konsola gelirse gelsin hatta çalışıyorsa casio saatte portlasınlar alabilen imkanı olan da alıp oynasın. Tek konsolda kilitli kalmak zaten o oyunun ilerde yok olması demek. Bir oyun ne kadar port yapılırsa ileriki zamanlarda dönüp tekrar oynanılmak istendiğinde o kadar geriye uyumlulul, emülatör vs oynama imkanı yaratır.

Curtius

23.2.2024 10:20:35

0
PS5 fanboyları şaşkın.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Hi-Fi RUSH
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız