Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mortal Kombat 1'in Switch Sürümü Eleştiri Yağmuruna Tutuldu: Ekip Söz Verdi

 
NetherRealm Studios dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1'in yeni güncellemesini yayınladı. En yeni güncelleme Xbox Series X/S, PS5 ve PC platformlarına geldi. Bununla beraber güncelleme bir dizi oynanış düzenlemesini ve karaktere özel dengelemeleri getirdi.
 
Switch sürümü için yeni güncelleme bekleyişi devam ediyor
 
 
 
NetherRealm ekibi oyunun PS5 ve Xbox Series X/S sürümlerini geliştirirken, PC ve Nintendo Switch sürümleri de QLOC ve Shiver Entertainment / Sabre Interactive tarafından denetleniyor. Oyunun Switch sürümü eleştirmenlerden ve oyunculardan sert eleştiriler alıyor. IGN bu sürümü "düşük kaliteli bir versiyon" olarak nitelendiriyor.
 
Diğer taraftan Nintendo Life, oyunu diğer platformlarda oynayabilen oyunculara Switch sürümünden "uzak durmalarını" tavsiye ediyor. Serinin yaratıcısı Ed Boon yakın zamanda Switch sürümünün durumunun kötü olduğunu kabul ediyor ve en kısa sürede düzelteceklerini aktarıyor. Şimdi ise hayranlar oyunun çıkış sonrası ilk güncellemesinin Nintendo konsoluna gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Videogameschronicle dövüş aksiyon macera
Activision, Call of Duty Warzone'un Yeni Haritasına İlk Bakış Sundu Sony, Spider-Man 2'ye Özel Yeni Bir PS5 Konsol Paketini Duyurdu

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mortal Kombat 1
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız