Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mable & The Wood 10 Ekim'de Xbox One ve Switch'e Geliyor

 
Yayıncı Graffiti Games ve geliştirici Triplevision Games, 23 Ağustos'ta 25,00 TL fiyattan PC için çıkış yapan Mable & The Wood'un 10 Ekim'de Xbox One ve Switch'e geleceğini duyurdu.

Mable & The Wood bir metroidvania oyunu. Öldürdüğünüz boss'ların gücünü alabiliyorsunuz ve bu da aksiyon ile birbirine bağlı dünyayı nasıl keşfedeceğinizi değiştiriyor. Geliştirici ekip tarafından belirtilene göre oyunda kimseyi öldürmek zorunda değilsiniz.

Başlıca Özellikler:


- Seçimleriniz önemli. Kült her şeyi öldürmenizi istiyor fakat onları dinleyip dinlememek, kendi yolunuzu bulmak ve çoklu sonların kilidini açmak tamamen sizin elinizde.
- Oyunda savaş sistemi hareket demek hareket demek savaş sistemi demek. Ana karakter Mable büyülü kılıcını kaldıramadığından dolayı dünyayı dolaşmak için kılıcını eşsiz şekillerde kullanmak zorunda.
- Farklı karakterlere sahip zengin bir hikaye, modern piksel teknolojisi ve güzel orijinal bir soundtrack ile hayata geçirilen geniş ve çeşitli fantastik bir dünya.
- Birden fazla son, farklı yollar ve keşfedilecek sırlar.


Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Mable & The Wood Graffiti Games Triplevision Games metroidvania
StarLadder Major 2019 Turnuvasının Şampiyonu Astralis Oldu! Borderlands 3 Çıkış Fragmanı ve Açılış Sinematiği

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Mable & The Wood
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız