Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mable & The Wood 23 Ağustos'ta PC için Kısa Bir Süre Sonra Xbox One ve Switch için Çıkacak

 
Yayıncı Graffiti Games ve geliştirici Triplevision Games, Mable & The Wood'un 23 Ağustos'ta $14.99 fiyattan PC için; kısa bir süre sonra da Xbox One ile Nintendo Switch için çıkış yapacağını duyurdu.

Mable & The Wood bir metroidvania oyunu. Öldürdüğünüz boss'ların gücünü alabiliyorsunuz ve bu da aksiyon ile birbirine bağlı dünyayı nasıl keşfedeceğinizi değiştiriyor. Geliştirici ekip tarafından belirtilene göre oyunda kimseyi öldürmek zorunda değilsiniz.

Başlıca Özellikler:
 
- Seçimleriniz önemli. Kült her şeyi öldürmenizi istiyor fakat onları dinleyip dinlememek, kendi yolunuzu bulmak ve çoklu sonların kilidini açmak tamamen sizin elinizde.
- Oyunda savaş sistemi hareket demek hareket demek savaş sistemi demek. Ana karakter Mable büyülü kılıcını kaldıramadığından dolayı dünyayı dolaşmak için kılıcını eşsiz şekillerde kullanmak zorunda.
- Farklı karakterlere sahip zengin bir hikaye, modern piksel teknolojisi ve güzel orijinal bir soundtrack ile hayata geçirilen geniş ve çeşitli fantastik bir dünya.
- Birden fazla son, farklı yollar ve keşfedilecek sırlar.
 
Çıkış tarihi duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için Steam sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.  

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu
Desperados III'ün Yeni Fragmanında Isabelle Moreau Karakteri Tanıtılıyor Ancestors: The Humankind Odyssey'nin İlk 17 Dakikası

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)