Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Lost Words: Beyond the Page New York Game Awards 2020 Fragmanı

 
Yayıncı Modus Games ve geliştirici Sketchbook Games, Lost Words: Beyond the Page için yeni fragmanı New York Game Awards 2020 etkinliğinde paylaştı.
 
Lost Words: Beyond the Page, genç bir kızın günlüğünün sayfalarının içinde geçen hikaye anlatımı odaklı atmosferik bir gizem oyunu.
 
Ünlü oyun yazarı Rhianna Pratchett tarafından kaleme alınan hikayede oyuncular Estoria'nın harika fantastik dünyasında hevesli bir yazara rehberlik edecek. Lost Words: Beyond the Page'de oyuncular zorlu bulmacaları çözmek ve benzersiz platform unsurlarını aşmak için kelimelerle etkileşime girerek sürekli değişen bir dünyada ilerlemeye çalışacak. 

Lost Words: Beyond the Page ilkbaharda PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için $19.99 fiyattan çıkacak.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Lost Words: Beyond the Page Modus Games Sketchbook Games hikaye anlatımı odaklı atmosferik gizem oyunu PlayStation 4 Xbox One Switch PC
Wasteland Remastered 25 Şubat'ta Xbox One ve PC için Çıkacak New York Oyun Ödüllerinde Yılın Oyunu Ödülünü The Outer Worlds Kazandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Lost Words: Beyond the Page ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız