Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Kirby Fighters 2 Switch için Çıktı

 
Dünkü sızıntıdan sonra Nintendo, Kirby Fighters 2'yi resmi olarak duyurdu ve duyurulmasıyla birlikte çıkışını gerçekleştirdi.

İki boyutlu dövüş oyunu Kirby Fighters 2 üç oyun modu ile geliyor. Dört oyuncuya kadar destekleyecek Battle modunda herkes tek veya takım halinde dövüşecek. Hedef, rakibin sağlığını sıfıra indirmek. Online mod, yerel mod ve tek bir Switch sistemi üzerinden dört Joy-Con ile dört oyuncu desteklenecek.

Story modunda bir arkadaşınızla birlikte her bir kattaki düşmanları mağlup ederek bir üst kata ulaşmaya çalışacaksınız. Kulenin en üstünde Meta Knight ve King Dedede son boss olarak sizleri bekliyor olacak. Son olarak Single-Handed modunda tek başınıza dövüşeceksiniz.

Kazanmaktaki kilit nokta yetenekleri kopyalamak. Toplamda 17 tane kopyalanabilir yetenek bulunacak. Kirby karakterlerinin yanı sıra Bandana Waddle Dee, Meta Knight, King Dedede, Gooey ve Magolor gibi tanıdık yüzler de oynanabilir karakter olarak yer alacak. Toplamda 22 karakter dövüşmek için hazır.

Kazandıkça seviye atlayacak ve çeşitli kozmetik içeriklerin kilidini açabileceksiniz.

Kirby Fighters 2 Nintendo eShop'ta $19.99 fiyattan satışta.

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Nintendo NX Nintendo X NX Yeni nesil konsol 2016
Bless Unleashed 22 Ekim'de PS4'e Geliyor Among Us 2 İptal Edildi, İlk Oyuna Odaklanılacak

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Nintendo Switch
+ TAKİBE
AL
9 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız