Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak

 
Larian Studios'un merakla beklenen rol yapma oyunu bu yıl çıkacak gibi görünüyor.
 
Wizards of the Coast'un ana şirketi oyun ve oyuncak üreticisi Hasbro, New York Toy Fair etkinliği esnasında yaptığı açıklamada, Baldur’s Gate III'ün bu yıl Steam üzerinden erken erişime açılacağını belirtti.
 
Geçtiğimiz hafta da Google oyunun bu yıl içinde Stadia'ya geleceğini yazmıştı. Ardından Larian Studios bunu yalanlamadı, yazıya yanlışlıkla dahil edildiğini belirtti. 
 
Baldur’s Gate III için ilk oynanış görüntüleri ve yeni detaylar 27 Şubat Perşembe Türkiye saati ile 23:30'da başlayacak PAX East 2020 panelinde paylaşılacak. Çıkış tarihi ile ilgili daha fazla detayı orada duyacağızdır. 
 
Hasbro ayrıca yedi adet Dungeons & Dragons oyununun geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2025'e kadar her yıl birkaç tane çıkmasının planlandığını belirtti. Henüz resmi çıkış tarihi açıklanmasa da co-op aksiyon rol yapma oyunu Dungeons & Dragons: Dark Alliance'ın bu yıl çıkacağı ileri sürüldü.

Bu haberin bağlantısı
URL
Baldur's Gate III Baldur's Gate 3 Larian Studios
Bilim Kurgu MMO Population Zero Mayıs'ta Steam'de Erken Erişime Açılacak A Plague Tale: Innocence, Cities Skylines ve Daha Fazlası Project xCloud'a Eklendi
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

YildirimBuyucusu

23.2.2020 00:42:21

+1
E yeter artık. Gelen geçen bitmemiş oyunlarını erken erişime çıkarırsa yandık. Bitir oyununu, sonra çıkar. Ne bu erken erişim sevdası. Hele böyle büyük yapımlarda.

BSC Misafiri

23.2.2020 00:18:27

0
Enteresan aslında düşündüğümüzden daha hızlılar. Umarım bu hız yapım kalitesini düşürmez.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Baldur's Gate III
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız