Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Bilim Kurgu MMO Population Zero Mayıs'ta Steam'de Erken Erişime Açılacak

 
Geliştirici Enplex Games, hikaye odaklı bilim kurgu devasa çok oyunculu Population Zero'nun 5 Mayıs'ta Steam'de erken erişime açılacağını duyurdu.
 
Erken erişimin başlamasıyla birlikte oyuncuların hayatta kalması ve gelişmesi için yedi günü olacak. Her yedi günde bir oyuncuların uzaylı dünyası Kepler'daki maceraları yeniden başlatılacak fakat oyuncuların geçmiş yaşamlarından bilgiler ve ödüller aktarılacak. Döngü sürdükçe keşfedilecek yeni gizemler, yeni mekanikler ve yeni bölgeler eklenecek.  
 
Enplex Games ayrıca ilk başta planlanan oynaması ücretsiz modelden premium modele geçileceğini ve oyunun 30 dolardan satılacağını duyurdu. Başlangıçta %10 indirim sunulacak.
 
Kreatif direktör Denis Pozdnyakov konu ile ilgili olarak "Ekip içinde yaptığımız kapsamlı bir tartışmanın ardından, oynaması ücretsiz modelden tek seferlik satın alma modeline geçmeye karar verdik. Satın al ve oyna modeli, oyunun pay to win'e dönmesi korkusu olmadan oyun üzerinde çalışmaya devam etmemizi ve oyunu gerçekten geliştiren içerikler eklememize olanak sağlayacak." dedi.
 
Karakter özelleştirme seçenekleri için oyun için bir mağaza bulunacak fakat Enplex Games bu içeriklerin sadece kozmetikten ibaret olduğunun ve oynanışa kesinlikle etki etmeyeceğinin altını çiziyor.
 
Oyunu buradan Steam'de istek listenize ekleyebilirsiniz, resmi websitesi üzerinden başvuru yaparak da devam etmekte olan kapalı betaya katılabilirsiniz.

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu haberin bağlantısı
URL
Population Zero Bilim Kurgu MMO Enplex Games Steam erken erişim
Insomniac Games'in Yeniden Tasarlanan Stüdyosuna Kısa Bir Tur Hasbro: Baldur’s Gate III Bu Yıl Steam'de Erken Erişime Açılacak
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

Xohoos1

27.2.2020 00:30:29

0
Erken erişime bir çözüm bulunsun artık ya Steam bu konuda bir şeyler yapsan artık görmek istemiyorum daha fazla.

BSC Misafiri

22.2.2020 18:07:58

0
Erken erişim, açık dünya, hayatta kalma ve crafting. Ben bu başlıklara Mahşerin Dört Atlısı olarak bakıyorum artık. Bu furya başladı ve bitti. Bakalım bu oyun farklı olarak ne sunabilecek.
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Population Zero
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız