Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

GTA 5 ve GTA 6 Erken Grafik Karşılaştırma Videosu Yayınlandı

 
 
YouTube üzerinde içerik üreticisi Cycu1, geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanının yayınlandığı GTA 6 için bir karşılaştırma videosu yaptı. GTA serisinin en son çıkış yapan oyunu GTA V ile yapılan bu karşılaştırma içerisinde grafikler temel alındı. Erken grafik karşılaştırması olarak karşımıza çıkan bu video, elbette devam oyununun nasıl bir yapıya sahip olacağı konusunda bizlere fikir veriyor.
 
Karşılaştırma videosu iki oyun arasındaki farkı ortaya koyuyor 
 
 
 
İçerik üreticisi video içerisinde GTA 5'in PC sürümünü temel aldı ve GTA 6'nın yakın zamanda yayınlanan tanıtım fragmanıyla karşılaştırma yaptı. Motor içi fragmanı olarak karşımıza çıkan bu video dahilinde aynı sahneler kullanılmış durumda. Bu da karşılaştırma açısından oldukça olumlu bir durum.
 
Karşılaştırma videosundan da görebileceğiniz üzere GTA 6, elbette GTA 5'in PC sürümüne oranla daha yeni nesil bir yükseltme olarak karşımıza çıkıyor. Aydınlatmadan NPC sayısına kadar her şey GTA 6 içerisinde hat safhaya çıkıyor. Elbette GTA 5'i modlarla beraber daha iyi bir görünüme kavuşturabiliyorsunuz. Ancak GTA 6 herhangi bir mod olmadan bile oldukça iyi görünüyor.
 
Rockstar Games tarafından geliştirilme aşamasında bulunan GTA 6, 2025 yılı içerisinde çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
İşte karşılaştırma videosu 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Grand Theft Auto VI Rockstar Games
Shadow of the Tomb Raider için 4K Doku Paketi Yayınlandı eFootball 2024 Güncellemesi Yeni Bir Oyun Moduyla Yayında
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

BSC Misafiri

11.12.2023 00:04:43

0
quote:

Orjinalden alıntı: Chosen_One Rockstar her oyununu çıkarttığında, yayınladıkları ilk trailerlarından çok daha iyi görünüyordu. Bu kıyaslamaya konu olan gta 5 için de geçerli. Bize gösterdikleri ilk gta 5 trailer’ını görünce dibimiz düşmüştü fakat oyun çıktığında o trailer’ın çok daha iyisini görmüş ve oynamış olduk. Gta 6’da aynı olacaktır.
Alakası yok GTA 5 ilk fragmanından sonra Downgrade yemiştir.

Chosen_One

9.12.2023 00:35:11

0
Rockstar her oyununu çıkarttığında, yayınladıkları ilk trailerlarından çok daha iyi görünüyordu. Bu kıyaslamaya konu olan gta 5 için de geçerli. Bize gösterdikleri ilk gta 5 trailer’ını görünce dibimiz düşmüştü fakat oyun çıktığında o trailer’ın çok daha iyisini görmüş ve oynamış olduk. Gta 6’da aynı olacaktır.

narayak

8.12.2023 10:43:30

0
Sinematik görüntüsü ile karşılaştırma olmasın

Sarohan

7.12.2023 21:44:06

0
Daha iyisi var. [link]https://www.youtube.com/watch?v=TB0qwRrwHnA[/link]
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Grand Theft Auto VI
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız