Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fortnite World Cup Eleme Karşılaşmaları Başladı!

 
     Fortnite'ın toplamda 40 milyon dolar ödül havuzu oluşturduğu Fortnite World Cup turnuvasının eleme karşılaşmaları başladı. Her hafta 1 milyon doların dağıtılacağı toplam 10 haftalık elemeleri geçen en iyi 100 tekli oyuncusu ve en iyi 50 ikili takımı, 26-28 Temmuz tarihleri arasında New York'da düzenlenecek 30 milyon dolar ödül havuzu oluşturulan turnuvanın finallere katılma hakkı kazanacak.
 
 
 
     Cumartesi günleri düzenlenecek yarı finallerde en iyi dereceyi elde eden ilk 3000 oyuncu, pazar günleri gerçekleştirilecek haftalık finallerde, temmuz ayında New York’ta düzenlenecek 30 milyon dolar ödül havuzlu Fortnite World Cup’a katılma mücadelesi verecek. Eleme karşılaşmaları; Türkiye saati ile 18.00 – 21.00 arasında oynanacak. Turnuvada her oyuncunun en fazla 10 oyuna katılma hakkı olacak. Oyuncular, haftalık yarı final karşılaşmalarından farklı olarak bu karşılaşmalarda başarılarına göre çeşitli para ödüllerinin de sahibi olacaklar. Buna göre her sunucu bölgesinin haftalık Tekli eleme birincileri 5.000 dolar, ikincileri 4.000 dolar ve üçüncüleri 3.000 dolar ödül kazanacaklar. Kademe kademe azalan para ödülü 1500’üncü oyuncu için 100 dolar olacak. İkili takımlar için ödül alacak oyuncu sayısı 1000 ile sınırlandırılırken ödül miktarı ortalama iki kat daha fazla olacak. 
 
Tüm karşılaşmaların programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 
 
Basın Bülteni

Bu haberin bağlantısı
URL
epic games cliff bleszinski fortnite unreal engine 4 pc
Masquerada: Songs and Shadows Switch'e Geliyor SNK Yeni Metal Slug Oyunu ve Neo Geo Konsolları Üzerinde Çalışıyor

TheNewAtilla

16.4.2019 11:29:04

0
Tırt bir rozet yollayacaklardı 3 ayı geçti. Para ödülünü Allah bilir ne zaman veriyorlardır
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fortnite
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız