Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Fortnite'ın 5. Bölüm Haritası Sızdırıldı!

 
 
Epic Games tarafından oyunculara sunulan battle royale oyunu Fortnite için yeni bir sızıntıyla karşı karşıyayız. Bu sızıntı içerisinde oyunun 5. bölüm haritası yer alıyor ve oyuncular bu harita içerisinde neler olup olmadığını görebiliyor.  
 
Twitter üzerinde ortaya çıktı
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde sektörün önde gelen ve sızıntı haberlerle tanınan ImPeQu adlı kullanıcı Twitter'da bir gönderi paylaştı ve bu gönderide Fortnite'ın 5. Bölüm güncellemesinin 'tamamlanmamış' haritası yer aldı. 
 
ImPeQu tarafından paylaşılan ve çoğunlukla Fortnite'ın 5. Bölüm haritası için kullanılan bazı dokularla ilgili olan diğer bilgiler de gönderide yer aldı. Ancak oyuncuların odaklandığı nokta bitmemiş harita içeriğiydi. 
 
Haritanın kod adı 'HELIOS' olarak karşımıza çıkıyor. Bu ismin bir Yunan 'Titan'ı olabileceği söyleniyor. Bunun dışında herhangi bir ipucu yer almıyor. 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Insidergaming epic games cliff bleszinski fortnite unreal engine 4 pc
The Finals Oyununda Sesler Yapay Zekaya Hazırlatıldı: Büyük Tepki Çekti The Last of Us Multiplayer'ın Geliştirilme Aşamasında Olduğu Doğrulandı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Fortnite
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız