Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy XVI'dan Yeni Bilgiler ve Konsept Görseller

 
Square Enix, Final Fantasy XVI için yeni bilgiler ve konsept görseller paylaştı.
 
Oyundaki ana karakterimizin ismi Clive Rosfield. Rosaria Arşidükü'nün ilk oğlu ve kardeşi Joshua Rosfield'ı korumakla yükümlü bir Kalkan. Kardeşinin armağanı ateş kullanma yeteneğine sahip. Bu macerasında Joshua Rosfield ve beraber büyüdükleri çok güvendiği çocukluk arkadaşı Jill Warrick eşlik edecek.

Oyun Valisthea adındaki bir diyarda geçecek. Burası ana kristaller denen devasa ışıltılı kristal dağlarla süslü bir yer. Ana kristaller uzun yıllar boyunca krallıkların gelişmesine ve insanların rahat bir yaşam sürmesine imkan sağladı. Ana kristaller için krallıklar tarafından sayısız savaş yapıldı. Devam eden bu savaşlar huzursuz bir barış ortamı yarattı ve bu barış yavaş yavaş bozulmaya başlıyor.

Daha fazla bilgiyi Final Fantasy XVI teaser websitesi üzerinde bulabilirsiniz.
 
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak PlayStation Blog Final Fantasy XVI Square Enix Creative Business Unit III PS5 PC
Cyberpunk 2077 Geliştiricisi Aralık Çıkış Tarihi için Rahat Değil Fakat Emin Black Ops Cold War Aralık'ta Warzone'a Entegre Edilecek

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy XVI
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız