Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Final Fantasy XIV: Dawntrail FSR 1.0 ve DLSS 2'yi Destekleyecek

 
 
Square Enix stüdyosu tarafından geliştirilen Final Fantasy XIV: Dawntrail paketi için yeni gelişmeler yaşamaya devam ediyor. PC tarafında oyunun benchmark aracı yayınlanmış durumda ve bununla beraber resmi fragmanın da bizlere sunulduğunu aktarabiliyoruz.
 
Dawntrail, FSR'nin eski sürümünü kullanacak 
 
 
 
Her ne kadar tam olarak detaylı teknik bilgiye sahip olmasak da Dawntrail, FSR ve DLSS teknolojilerini destekleyecek. Daha fazla detaya girecek olursak, AMD FSR 1.0 ve NVIDIA DLSS 2.0 destekleri bu ek paket içerisinde yer alacak. Diğer taraftan Frame Generation için destek ekleme planları bulunmuyor.
 
Dawntrail'in FSR 2.2'yi değil FSR 1.0 desteği ile beraber çıkış yapmaya hazırlanıyor. Eski bir sürüm olarak karşımıza çıkan bu FSR desteği birçok hayran ve oyuncu tarafından şimdiden eleştiriliyor. Öte yandan daha önce Square Enix'in belirttiği gibi benchmark aracı tamamen ücretsiz bir şekilde bizlere sunuluyor. Aynı zamanda ek paketin 2 Temmuz 2024'te çıkış yapacağını aktarabiliyoruz.
 
Son olarak yeni paketin sistem gereksinimlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. Ayrıca bu içeriği oynamak için FINAL FANTASY XIV Online oyununun Steam sürümüne sahip olmak gerekiyor.
 
 
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Dsogaming Final Fantasy XIV Heavensward Ek Paket PC PS4 PS3 MMO-RPG Square Enix
The Elder Scrolls IV: Oblivion DLC Boyutunda Moda Kavuştu Fallout 4 London Modu Süresiz Olarak Ertelendi!

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Final Fantasy XIV: Heavensward
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız